Кампанията Шестте Новини

Франция открива кампанията на Шестте нации за жени с победа над Ирландия
France 24 News
2024-03-23 | 21:06:06

Франция измъкна кампанията си за жените от Шестте нации с победа от пет опита с 38-17 бонус точки над Ирландия в Льо Ман в събота. ...

Шотландия 16-20 Франция: Грегор Таунсенд настоява, че домакините са били ограбени от победата, след като изключително спорен финал видя, че гостите отвърнаха, за да си осигурят първа победа в кампанията на Шестте нации
Daily Mail
2024-02-10 | 01:10:50

Но след обсъждане с TMO през по-голямата част от пет минути, реферът Ник Бери реши, че опитът не трябва да бъде присъден, тъй като топката ...