Победи Фрайбург Новини

Мохамед Кудус вкарва ЧУДЕСЕН ГОЛ при победата на Уест Хем с 5-0 над Фрайбург, докато ганайският нападател дриблира добре от собствената си половина, преди да победи вратаря
Daily Mail
2024-03-15 | 02:42:19

Самостоятелният гол на Кудус дойде, след като той спечели топката точно в собствената си половина, преди да дриблира покрай трима играчи на Фрайбург, преди да ...

Милан победи Славия, Уест Хем победи Фрайбург, за да се класира за четвъртфиналите на Лига Европа
AP News
2024-03-14 | 22:32:33

Милан победи Славия Прага с 3-1, за да стигне до четвъртфиналите на Лига Европа в четвъртък.Милан напредна с общ резултат 7-3, след като спечели първия ...