Спърс Отбелязват Новини

ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИ: Две звезди на Спърс отбелязват само 5/10 като голмайсторите Бренан Джонсън и капитанът на Уест Хем Кърт Зума се открояват при равенство 1-1 между съперниците
Daily Mail
2024-04-03 | 02:12:39

И двата отбора имаха шансове да поведат след почивката и докато инерцията на играта се забави в заключителните етапи, късна вълна заплашваше да наруши безизходицата ...

Нейтън Аке най-накрая СРЕЩА шутът на Ман Сити и Пеп Гуардиола с Тотнъм... тъй като неговият късен гол гарантира, че победителите от Требъл отбелязват гол на стадиона на Спърс за първи път от шестия си опит след повече от 100 изстрела
Daily Mail
2024-01-27 | 05:31:04

В 88-ата минута обаче корнер на Кевин де Бройне предизвика хаос. И когато Гулиелмо Викарио не успя да се справи с внезапното подаване на белгиеца, ...