Анализ: Eagles имат по-големи проблеми от серия от 3 загуби
AP News | 2023-12-19 | 23:49:05

On Football анализира най-големите теми в NFL от седмица на седмица. За повече анализи относно футбола отидете тук.

___

Филаделфия Ийгълс имат по-големи проблеми от серия от три загуби.

Джейлън Хъртс постави под съмнение ангажираността на своите съотборници след зашеметяващата загуба с 20-17 в Сиатъл в понеделник вечер.

Дариус Слей похвали собственото си представяне, но каза, че останалата част от защитата се смърди след загубата с 33-13 в Далас миналата седмица.

Координаторът по отбраната за първа година Шон Десаи беше лишен от задълженията си да отговаря след 13 мача. Феновете и някои в медиите призовават за същото за първата година офанзивен координатор Брайън Джонсън, тъй като една талантлива група не успя.

След начало с 10-1, Eagles претърпяха крах. И те не се справят добре с трудностите, като се има предвид част от соченето с пръсти и прехвърлянето на вина. две впечатляващи победи над Канзас Сити и Бъфало. Ийгълс контролираха в Сиатъл през по-голямата част от мача, докато Дрю Лок не се превърна в Дрю Брийс и поведе невероятен тъчдаун от 92 ярда в последните две минути.

Хъртс, който игра през болест, направи две прихващания през четвъртата четвърт и този сезон не изглеждаше често като QB, който завърши втори в гласуването за MVP на NFL и имаше звездна игра при загубата на Super Bowl от Chiefs .

„Говоря за екзекуция през цялата година, като съм на една и съща страница, всички са на една и съща страница“, каза Хъртс след загубата в понеделник. „Не изпълнихме. Не мисля, че всички сме, ние сме достатъчно ангажирани. Просто трябва да го обърна. Знаете ли, това е предизвикателство, което трябва да прегърнем. Просто продължете да го довеждате докрай.“

Hurts е отличен ръководител на екип. Подбира внимателно думите си. Той е изчислен. Извикването на съотборниците му не беше грешка в разгара на момента. Той беше умишлен. Очевидно Хъртс вижда нещо, което не му харесва, независимо дали е на тренировъчното игрище, в срещите на отбора или в съблекалнята.

Как ще реагира останалата част от отбора ще определи дали Eagles могат да се върнат към спора за Super Bowl.

Пътят няма да е лесен, защото Сан Франциско ще трябва да се срине, за да загуби поставения под номер 1. Но Eagles имат шанс да се прегрупират след брутална серия от шест игри и все още имат вътрешен път към спечелването на NFC East.

Филаделфия се изправя срещу Томи Де Вито и Ню Йорк Джайънтс (5-9) на Коледа и още веднъж през последната седмица и Аризона Кардиналс (3-11) между тях.

Hurts знае, че имат да се подобрят, за да стигнат дълбоко в плейофите.

„Въпросът е да сме на една и съща страница“, каза Хъртс. „Изисква се всеки да е ол-ин във всички аспекти. И започва с мен. Има много възможности. В крайна сметка просто няма друг начин да го имате. Доверието, което имаме един към друг, колко общуваме като играчи. ... Просто трябва да сме по-добри; Трябва да съм по-добър. Минимизирайте грешките, наказанията, умствените грешки. Играйте отборен футбол и това започва с мен. Губихме игри, защото мога да бъда по-добър. Това ще промени всичко и аз приемам това.“

НЕ ТОЛКОВА БЪРЗО

Бъфало Билс все пак не е завършен.

Те се превърнаха от голямо разочарование в отбора, срещу който никой не иска да се изправи в плейофите. След като победиха Чийфс в Канзас Сити благодарение на дузпа за засада на Кадариус Тоуни, Билс победиха Каубойс с 31-10.

При 8-6 пътят им към плейофите е сложен. Но те може да са в позиция да играят за титлата на AFC East през седмица 18, ако победят Chargers (5-9) на гости тази събота и Patriots (3-11) у дома следващата седмица.

Една загуба от Делфините (10-4) или от Далас, или от Балтимор в следващите два мача, съчетана с двукратна победа на Бъфало, внезапно превръща последния мач от редовния сезон в Маями в мач, който победителят взема дивизията.

Това беше малко вероятен сценарий за Джош Алън и Ко само преди няколко седмици.

МУЗИКАТА ТРЯБВА ДА Е

Ламар Джаксън стана най-новата звезда на NFL, която се радваше на победа същата седмица, когато колаборацията на неговия екип „Verizon Run the Playlist“ дебютира в Apple Music.

Джаксън пробяга 97 ярда и хвърли 171 ярда и тъчдаун, за да помогне на Балтимор да победи Джаксънвил с 23-7 в неделя вечерта, запазвайки Рейвънс (11-3) на първото място в AFC.

>

С приноса на Джаксън плейлистът на Ravens излезе в понеделник, включващ 23 песни, включително мелодии от Lil Wayne, 50 Cent, 2Pac, Nelly, Drake и други.

Играчи от всичките 32 отбора помагат в подготвянето плейлиста на техния клуб. Си Джей Страуд изведе Хюстън до победа преди две седмици, когато излезе плейлистът на тексасците, а Jets на Сос Гарднър затвориха Страуд и тексасците седмица по-късно, когато беше публикуван списъкът на неговия отбор.

Следват Майлс Сандърс и Каролина Пантърс и Амон-Ра Сейнт Браун и Детройт Лайънс.