Борбите на Титаните им струваха 7 загуби с един резултат през този сезон
AP News | 2023-12-26 | 23:08:34

НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Тенеси Титаните бяха най-добрите в NFL в спечелването на игри, решени с три или по-малко точки чрез треньора Майк Първите пет сезона на Врабел.

Това се удари този сезон, не повече от декември.

Тенеси (5-10) е 1-3 този месец, като първите четири мача са решени с гол от игра или по-малко — две загуби в продълженията у дома след пропуснати допълнителни точки в редовното време. За сезона Тенеси е 4-7 в мачове с един резултат като цяло.

Това е най-голямата причина Тенеси да загуби с 20-17 от Сиатъл в първия мач от ерата на Врабел, като Титаните вече бяха елиминирани от състезанието за плейофи. Дузпи, пропуснати игри и много нови лица са част от борбата за завършване.

„Били сме близки много пъти“, каза Врабел във вторник. „И ... бихме могли да преминем през всички пиеси, които са много положителни, които са добре координирани с много усилия и изпълнение, включени в тях. И тогава има твърде много от тези пиеси, които ви карат да победите.“

Седем от 13-те резерви за контузени титани са титуляри, включително двукратният защитник на Pro Bowl Джефри Симънс, който беше добавен на 23 декември. Тенеси изравни рекорд за сезона, играейки с 11 новобранци срещу Сиатъл, и започна петима новобранци за сезона.

„Ще се уверим, че има 48 момчета, които са готови да отидат възможно най-здрави“, каза Врабел.

КАКВО РАБОТИ

Защитата. Дори с борби Марлон Дейвидсън, лайнбек Отис Рийс IV и безопасността Майк Браун, които направиха първите си стартове, Титаните удържаха Сиатъл до чифт филдголове, подкрепени в техните 10. Но те се отказаха от чифт тъчдаун удари в четвъртата четвърт, които изпуснаха Тенеси до втората най-скъпарска единица на NFL в червената зона.

КАКВО СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОМОЩ

Защита на защитника. Титаните се отказаха от шест чувала на седмица, след като позволиха седем и нараниха новобранеца Уил Левис. Само Вашингтон, Джетс и Джайънтс са се отказали от повече от 56-те чувала на Тенеси. Андрю Рупчич започна първия мач в НФЛ в кариерата си като десен гард.

Това е още една промяна в офанзивна линия, която включва двама новобранци отляво, маломерен недрафтиран свободен агент в центъра и четирима различни титуляри Титани при ляв подхват и три при десен подхват.

ЗАПАСИ СЕ

Chig Okonkwo. Тайт ендът за втората година улови всеки пас, хвърлен към него за отборно ниво от 63 ярда и тъчдаун. Това отбеляза втората най-добра игра за приемане в кариерата му, а хвърлянето на 12 ярда от бягащия бек Дерик Хенри беше първият TD на Okonkwo този сезон.

НАМАЛЕНИ ЗАПАСИ

CB Tre Avery. Недрафтиран от Rutgers, корнербекът направи своя пети титуляр в кариерата срещу Сиатъл и беше най-близкият защитник и при двата разрешени тъчдауна в четвъртата четвърт. Ейвъри дори държеше дясната ръка на DK Metcalf, когато той хвана TD пас от 11 ярда, за да даде на Сиатъл първата преднина в началото на четвъртата четвърт.

Високият 5 фута 11 Ейвъри също беше защитник на печелившия TD, 5-yarder срещу 6-7 тайт енд Colby Parkinson. Той се нарежда на трето място в списъка със седем дузпи, които доведоха до три първи загуби.

ТРАВМИ

Врабел каза, че Левис ще се опита да тренира в сряда по ограничен начин. Levis беше сред 14-те титани, които не тренираха преди седмица, опитвайки се да си починат и да излекуват играчи за начален удар. Врабел каза, че вярва, че Левис може да получи „безценни повторения“, ако успее да излекува изкълчения си ляв глезен достатъчно, за да играе в неделя в Хюстън.

КЛЮЧОВ НОМЕР

4 — Дерик Хенри стана четвъртият играч в историята на NFL, включително постсезона, с най-малко 10 000 ярда от битка и пет TD подавания. Хенри, който има 11 585 ярда от битка в 124 игри, се присъедини към Маркъс Алън, Уолтър Пейтън и ЛаДейниан Томлинсън – всички те са в Залата на славата на професионалния футбол. Това беше и третата игра в кариерата на Хенри, в която той хвърли TD пас и бяга за резултат.

СЛЕДВАЩИ СТЪПКИ

Починете си, възстановете се и се подгответе за последното пътуване този сезон до Хюстън. Това ще бъде вторият мач на Титаните за три седмици срещу техния съперник AFC South. След това се върнете у дома за финала на сезона в домакинството на Джаксънвил. Загуба в която и да е от тези игри потвърждава най-лошия рекорд на франчайза от 3-13 през 2015 г.