Bucs, Packers се стремят да подобрят надеждите си за плейофите, докато се изправят срещу Lambeau

Неделя, 13:00 ч. EST, CBS

НАЧАЛНА ЛИНИЯ: Пакърс с 3½, според FanDuel Sportsbook.

СРЕЩУ РАЗПРОСТРАНЕНИЕТО: Buccaneers 8-5; Пакети 7-6

РЕКОРД В СЕРИЯТА: Пакърс води 34-23-1

ПОСЛЕДНА СРЕЩА: Packers победиха Buccaneers с 14-12 в Тампа на 25 септември 2022 г.

МИНАЛАТА СЕДМИЦА: Buccaneers победиха с 29-25 в Атланта в неделя; Пакърс загуби с 24-22 гостуване срещу Ню Йорк Джайънтс в понеделник вечер

НАПАДЕНИЕ НА BUCCANEERS: ОБЩО (23), ИЗПЪЛНЕНИЕ (29), ПРЕДОСТАВЯНЕ (20), ТОЧКУВАНЕ (22).

НАПАДЕНИЕ НА ПАКЪРС: ОБЩО (18), ИЗВЪРШВАНЕ (19), ПРЕДОСТАВЯНЕ (18) , ТОЧКА (17-T)

ЗАЩИТА НА BUCANEERS: ОБЩО (27), RUSH (10), ПАСС (30), ТОЧКА (13).

ЗАЩИТА НА ПАКЪРС: ОБЩО (19) ), БЪРЗКА (31), ПАСА (8), ТОЧКА (11)

РАЗЛИКА В ОБОРОТИТЕ: Buccaneers плюс-6; Пакърс даже

ИГРАЧ ЗА ГЛЕДАНЕ НА БЮКАНИЪРС: QB Бейкър Мейфийлд се възползва максимално от възможността да започне бързо кариерата си с Тампа Бей, четвъртият отбор, с който е играл през последните две години. Той е на осмо място в NFL с 42 завършвания на над 20 ярда и е хвърлил 20 паса за тъчдаун с осем прихващания. Той също така има шест мача на пътя с два плюс TD паса, повечето в NFL. Мейфийлд загуби на Lambeau Field през последните две години, като член на Cleveland Browns през 2021 г. и Los Angeles Rams през 2022 г.

ИГРАЧ ЗА ГЛЕДАНЕ НА PACKERS: Представянето на QB Jordan Love е доста точен барометър за успеха на Packers. Той е хвърлил 13 паса за тъчдаун и едно прихващане в шестте победи на Грийн Бей. Той има 10 паса за тъчдаун и 10 прихващания при седемте загуби на Пакърс.

КЛЮЧОВ СРЕЩУ: Buccaneers RB Rachaad White срещу Packers run protection: White се втурна на поне 100 ярда в два от последните си три мача . Той пробяга 102 ярда и вкара при прием от 31 ярда при победата на Bucs над Falcons. Грийн Бей е позволил най-малко 140 ярда бързане в последните си пет мача. Пакърс се отказаха от поне 200 ярда на земята в четири мача този сезон.

ОСНОВНИ ТРАВМИ: Buccaneers LB Devin White (крак), CB Jamel Dean (глезен/крак), NT Vita Vea (пръст на крака ) не игра срещу Соколите. Bucs S Ryan Neal (ханш/гръб) напусна през първото полувреме и не се върна. Състоянието им за неделя може да не бъде определено до края на седмицата. … Packers CB Jaire Alexander (рамо) отсъства пет поредни мача, RB Aaron Jones (коляно) пропусна три последователни мача, а LB Quay Walker (рамо) и WR Christian Watson (коляно) не играха при загубата от Гиганти. … Packers WR Dontayvion Wicks напусна мача на Giants с контузия на глезена.

БЕЛЕЖКИ ОТ СЕРИАТА: Packers спечелиха 14 от последните си 15 домакински мача от редовния сезон с Buccaneers, въпреки че последният Super Bowl на Bucs серия включваше победа с 31-26 в шампионата на NFC на Lambeau Field на 24 януари 2021 г. Bucs LB Shaquil Barrett имаше три сака и две битки за загуба този ден, докато WR Chris Godwin имаше пет уловки за 122 ярда. … Пакърс спечелиха общо четири от последните пет мача от редовния сезон. … Ромео Дъбс имаше осем уловени удара за 73 ярда и тъчдаун при победата на Пакърс в Тампа Бей миналия сезон. Packers постигнаха тази победа, като спряха потенциален изравняващ опит за превръщане на 2 точки с оставащи 14 секунди.

СТАТИСТИКА И НЕЩО: Откакто влезе в лигата като избран от втория кръг на драфта през 2020 г., Bucs S Антоан Уинфийлд младши се нарежда на първо място сред защитните бекове в чували (13) и принудителни удари (девет). Той имаше своя четвърти уволнение и четвърти принудителен удар за сезона при победата в Атланта. … Уайт се нарежда на четвърто място сред бягащите бекове на НФЛ по ярдове от схватка (1164) след Крисчън Маккафри от Сан Франциско (1614), Травис Етиен от Джаксънвил (1189) и Джеймс Кук от Бъфало (1180). … Bucs WR Майк Еванс има 62 приема за 1020 ярда и 10 TD. Това е неговият пети сезон с над 1000 ярда и 10 или повече уловени удара. … Пакърс спечелиха 16 поредни мача през декември, преди да загубят от Джайънтс в понеделник вечерта. Те не са губили декемврийски мач у дома, откакто паднаха с 31-0 от Детройт Лайънс на 30 декември 2018 г. … Лав направи шест паса за тъчдаун и нито едно прихващане в последните си три домакински мача. … Packers CB/KR Keisean Nixon е водещият връщащ се начален удар в NFL със средно 27 ярда на опит. Никсън направи опипващ удар, който доведе до тъчдаун при загубата от Джайънтс. … Packers WR Jayden Reed има пет уловени удара и два ръна за тъчдаун. Маккафри е единственият друг играч от НФЛ с пет и повече уловени тъчдауни и множество рънове за тъчдаун този сезон.

ФАНТАЗИЕН СЪВЕТ: Скорошният скок на Уайт го прави задължителен играч, ако го имате в списъка си, докато се подготвя да се изправи срещу уязвимата защита на Пакърс.