Cody Gakpo изразява желание за повторение на играта срещу Manchester United след успеха на Liverpool със 7-0 през миналия сезон
Daily Mail | 2023-12-16 | 22:01:18

Както е съобщено от The Independent, Gakpo каза: „Това беше страхотен мач. Знаехме, че трябва да спечелим и след добро първо полувреме и от двата отбора през второто полувреме наистина доминирахме и отбелязахме много голове.

„Вкарах само преди полувремето и мисля, че само две минути след полувремето Дарвин (Нунес) вкара втория гол и две минути след като аз вкарах третия. Беше добре за нас да вкараме толкова бързо след полувремето и да убием мача. Беше невероятно.

Коуди Гакпо няма търпение Ливърпул да осигури още една категорична победа срещу Манчестър Юнайтед

Ливърпул разби Юнайтед със 7-0 миналия сезон и след това отново ще се изправим на Анфийлд в неделя следобед

Вашият браузър не поддържа iframes.

„В един момент не гледаш реално резултата, а просто искаш да доминираш и да покажеш най-доброто от себе си и мисля, че всички имаха наистина страхотен мач този ден. Надяваме се, че можем да го повторим.

Гакпо откри резултата срещу Юнайтед малко преди полувремето, като Дарвин Нунез направи 2-0 в началото на втория период. Gakpo продължи да прави 3-0, като по-късно Nunez получи своя втори резултат в играта. Мохамед Салах вкара два пъти, а Роберто Фирмино също се записа за отбора на Юрген Клоп.

На Юнайтед липсва постоянство този сезон и в момента са на седмо място във Висшата първенство Лига.

Имаше допълнително разочарование за отбора на Ерик тен Хаг тази седмица, тъй като те бяха изхвърлени от Европа.

Ливърпул ще са наясно, че не могат да приемат нищо за даденост срещу Юнайтед, но ще бъдат решени да се насладят на нова победа.

Гакпо вкара два пъти за Ливърпул срещу Юнайтед в мач от миналия сезон и е нетърпелив за още

Досега този сезон Гакпо е вкарал шест гола за Ливърпул във всички състезания, докато е направил две асистенции.

Отборът на Клоп е непобеден в девет мача в лигата, след като спечели последните си три мача във висшия дивизион.