Де Ла Круз даде сили на Червените да победят с 8-1, за да сложат край на поредицата от 7 мача на Филис
AP News | 2024-04-24 | 03:48:49

СИНСИНАТИ (AP) — Ели Де Ла Круз направи два хоумръна, Кристиан Енкарнасион-Странд отбеляза 3 за 4 с два RBI и Синсинати Редс сложиха край на поредицата от седем победи на Филаделфия Филис с победа с 8-1 във вторник вечерта.

Сантяго Еспинал от Синсинати също отбеляза три попадения, включително самостоятелен хоумър в осмия ининг, първият му от 29 юли. Фернандо Круз (1-1) хвърли 2/3 от ининга в облекчение.

Поредицата от седем победи на Филис беше четвъртата най-дълга за франчайза през април. Те не са печелили осем поредни мача през април от 1953 г. насам. Филис играха без Брайс Харпър, който се очаква да се върне от списъка за бащинство в четвъртък.

J.T. Реалмуто и Алек Бом удариха последователни двойки в първия за серия на Филис. Петте попадения на Филаделфия съвпаднаха с най-ниското ниво за сезона.

Двойният RBI на Encarnacion-Strand изравни резултата в долната половина.

Титулярите на Филис бяха на върха, но Кристофър Санчес (1-3) издържа само три ининга във вторник, позволявайки пет ръна, един спечелен. Защитата на Филис допусна три грешки.

Централният полеви играч на Филис Йохан Рохас улови удара на Спенсър Стиър срещу стената в четвъртата. Рохас беше оценен от тренировъчния персонал, но остана в играта.

Филис постигнаха две попадения през 4 1/3 ининга срещу Андрю Абът, който се изправи срещу тях за втори път този месец. Те имаха заредени бази без никого в петата, но не можаха да отбележат, тъй като Абът и Круз се обединиха, за да сложат край на заплахата.

Седмият хоумран на Де Ла Круз за сезона до дълбоко ляво централно поле в петия увеличи преднината на Синсинати до 7-1, изравнявайки общия брой рънове, разрешени от Филис в предишните им четири мача. Де Ла Круз също открадна своята 12-та база, изравнявайки лидерството в лигата.

СТАЯ ЗА ТРЕНИРОВКИ

Филис: RHP Тайджуан Уокър (болка в дясното рамо) направи сесия на булпен във вторник и се очаква за да направи сезонния си дебют в неделя в Сан Диего.

Червени: LHP Сам Мол (удар в лявото рамо) беше възстановен от 15-дневния списък с контузени във вторник, а RHP Кейси Легумина беше избран за Triple-A Louisville. Мол записа нулев девети ининг.

Дясната ръка на Филис Спенсър Търнбул (2-0, 1.23) победи Червените на 2 април. Левичарят на Червените Ник Лодоло (2-0, 0.75) е непобеден в два старта, откакто напусна IL.