Де Вито води със съединител до победния удар на Бълок, докато Ню Йорк Джайънтс побеждава Грийн Бей Пакърс 24-22
AP News | 2023-12-12 | 06:49:04

ИЗТОЧЕН РЪДЪРФОРД, Ню Джърси (AP) — Томи ДеВито хвърли пас от 32 ярда към Уан'Дейл Робинсън, за да постави Ранди Филдгол на Бълок от 37 ярда след изтичане на времето и Ню Йорк Джайънтс победиха Грийн Бей с 24-22 в понеделник вечерта, за да нанесат първата си декемврийска загуба на Пакърс, откакто Мат Лафльор пое треньорския пост през 2019 г.

The Джайънтс направи 57 ярда в осем разигравания, след като Джордан Лав хвърли 6-ярдов пас за тъчдаун на Малик Хийт с 1:33 за игра. След това Грийн Бей опита реализация от 2 точки, но Джейдън Рийд беше спрян от защитника Боби Окереке. Зелената светлина беше поставена от Saquon Barkley.

DeVito се втурна за 71 ярда в третата поредна победа за Giants (5-8). Той хвърли TD пас от 8 ярда на Айзая Ходжинс, докато водеше четири гола, две от които завършиха с бягания на Баркли от 5 и 1 ярда. Защитата на Джайънтс форсира три обръщания.

Рийд вкара гол от 16 ярда, а Андерс Карлсън вкара гол от 36, 32 и 48 ярда за Пакърс (6-7), които спечелиха три поредни победи. Green Bay падна до 16-1 през декември под LaFleur.

DeVito завърши 17 от 21 за 158 ярда. Той направи бягане от 26 ярда, което създаде TD на Баркли от 1 ярд през третата четвърт, а тъчдаунът на Ходжинс направи 21-13.

Пакърс водеха с 10-7 на полувремето след 36-ярда на Карлсън 13 секунди преди края. Ударът беше поддържан жив рано от намеса на пас от 27 ярда срещу Кор'Дейл Флот.

Грийн Бей и Ню Йорк отбелязаха тъчдауни в последователни серии в началото на мача.

Широк приемник Рийд вкара гол от 16 ярда в края на първата четвърт. Това дойде едно отиграване, след като Лав удари бягащия бек Ей Джей Дилън при пас от 35 ярда.

Точковото бягане на Баркли от 5 ярда дойде с едно разиграване, след като бягащият бек направи директен щрак и предаде на Уан'Дейл Робинсън за 32-ярдов пробег.

Баркли даде първата преднина на Ню Йорк, влизайки от игра 1 a, след като Де Вито събуди публиката с бягане от 26 ярда.

СЛЕДВАЩО

Packers: Върнете се у дома, за да се изправите срещу Tampa Bay Buccaneers в неделя.

Giants: В Ню Орлиънс в неделя.