Дейвид Бекъм и Лия Уилямсън представят най-доброто от английския футбол, докато спортни легенди от цял ​​свят идват в Париж за мач от НБА
Daily Mail | 2024-01-12 | 13:21:51

Дейвид Бекъм и Лия Уилямсън представят най-доброто от английския футбол, докато присъстваха на Мачът на NBA Paris 2024 в четвъртък

(L-R) Бразилската футболна легенда Роналдо, Дейвид, звездата на NBA Тони Паркър, президентът на френския баскетбол Гаетан Мюлер, спортният агент Дейв Гардънър и Лия седяха край корта

Тазгодишният демонстративен мач в Accor Arena видя Кливланд Кавалиърс да победи Бруклин Нетс със 111-102, докато американските баскетболисти донесоха енергията в Европа

И Дейвид, и Лия са били капитани на Англия на мачове от Световното първенство (вляво Дейвид на мача Англия срещу Уелс на Световното първенство през 2006 г., вдясно Лия на мача Англия срещу Бразилия през 2023 г.)

Лия, на 26 години, също беше облечена небрежно, докато облече черен блейзър върху тениска Nike и сива дънкова макси пола.

Миналата година Дейвид изпрати своята подкрепа на Лия и отбора на Лъвицата, когато те влязоха в полуфинала на Световното първенство за жени.

Той записа видео, в което казва: „Просто исках да кажа, уау. Какъв турнир беше досега. Беше толкова забавно да го гледаме и всички ние сме толкова горди като нация от това, което вече сте постигнали.

„Виждайки ви, момичета, да играете като екип, беше наистина невероятно. Така че продължавайте така, успех в следващата игра и просто знайте, че цялата ни нация е зад вас, както винаги. И късмет.“

От другата страна на стаята, дъщерята на Дейвид Харпър добави: „Успех, лъвици!“ с ръка.

Дейвид е широко смятан за един от най-великите футболисти на Англия след блестящата си кариера.

След като е играл за LA Galaxy, Дейвид също е голям фен на баскетбола, след като е гледал LA Lakers.

На мача в Париж собственикът на Интер Маями позира за снимка с бившия MVP на финалите на НБА Тони Паркър от Сан Антонио Спърс.

футболист направи анимационен екран, докато прегръщаше бившата баскетболна звезда Тони, 41, който преди това беше женен за Ева Лонгория.

Тони беше женен за Ева от 2007 до 2010 г., като бившата звезда от „Отчаяни съпруги“ беше близък приятел на съпругата на Дейвид Виктория.

Ева вече е омъжена за продуцента Хосе Бастон, докато Тони е женен за френската журналистка Аксел Франсин.

Дейвид изглеждаше в добро настроение, докато излизаше с дългогодишния си приятел Тони  в мача на НБА

Двойката седеше до бившия бразилски футболист Роналдо, докато се наслаждаваха на играта

Дейвид направи небрежна фигура за мача, докато носеше бежово бомбър яке заедно с бяла тениска и тъмен панталон

Роналдо го поддържаше небрежно в черна качулка и подходящо долнище на анцуг

Дейвид също беше видян да седи до легендарния бивш бразилски нападател Роналдо.

Присъстваше и звездата на ПСЖ Килиан Мбапе, който седеше до корта до брат си Итън, преди да бъде заснет да разговаря с Роналдо.

Към 25-годишния нападател се присъединиха и неговите съотборници от ПСЖ - включително италианския вратар Джанлуиджи Донарума.

Дългогодишният приятел на Дейвид и спортен агент Дейв Гардънър и Гаетан Мюлер, президент на френския баскетболен отбор Асвел Баскет, също бяха видени на места до корта.

В мача Кавалиърс победиха Нетс със 111-102, благодарение на превъзходното представяне на Донаван Мичъл.

Донаван регистрира рекорд за сезона от 45 точки - неговият 16-ти мач с 40 точки за два сезона, докато играеше за Кливланд.

Той каза, че би се радвал да се върне в Париж и да играе за мъжкия баскетболен отбор на САЩ, когато Олимпийските игри през 2024 г. започнат във френската столица това лято.

Бързият старт на Донаван изпрати Кавалиърс до преднина, която никога нямаше да загубят и той вкара 21 точки през четвъртата четвърт, правейки четири тройки, след като стигна до 0 за 6 до три, за да попречи на Нетс да се върнат напълно, след като намалиха дефицита от 26 точки до едноцифрено число.

"Направихме някои наистина добри неща през второто полувреме и способността му просто да вкара тази топка в дупката е причина за разликата", каза треньорът на Нетс Жак Вон.

Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе, 25, също беше забелязан край корта на мача на НБА във Франция

Мбапе и Роналдо по-късно видяха да водят разговор на корта на полувремето време

Вратарят на ПСЖ и италиански национал Джанлуиджи Донарума също присъства

Бекъм и Ко гледаха как Кливланд Кавалиърс победиха Нетс в 111- 102 победи

Карис Левърт добави 21 точки в първия път, когато Кливланд играе извън Северна Америка през редовния сезон, докато Джарет Алън имаше 12 точки и 12 борби в неговият най-добър осми пореден дабъл-дабъл в кариерата.

Кавалерите спечелиха четвъртата си поредна победа, подобрявайки се до 9-3 от 16 декември.

Микал Бриджис и Кам Томас вкараха по 26 точки за Нетс, които съвпаднаха с най-лошата си половина от сезона с 34 точки през първото полувреме и загубиха 12 от 15.

Лони Уокър IV добави 20 точки, осигурявайки енергия от резервната скамейка с титулярите Спенсър Динуиди и Дориан Фини-Смит, които са болни и играят ограничени минути.

Борбите на Нетс попречиха на НБА да представи голяма част от шоуто пред тълпа, пълна със спортни легенди.