Джъстин Фийлдс хвърля за TD, бяга за още един резултат, водейки Мечките пред Кардиналс 27-16
AP News | 2023-12-25 | 02:56:18

ЧИКАГО (АП) — Джъстин Фийлдс хвърля за тъчдаун и бяга за нов резултат, а Чикагските мечки победиха Аризона Кардиналите 27-16 в неделя вечерта.

Тайт край Коул Кмет улови четири подавания за рекордните в кариерата си 107 ярда, въпреки че пропусна второто полувреме поради контузия в коляното.

Халил Хърбърт избяга. за най-високите за сезона 112 ярда и тъчдаун, а Мечките (6-9) получиха връщащата се победа, която търсеха, след късен крах в Кливланд седмица по-рано.

Чикаго отбеляза тъчдауни при три поредни притежания на топката през първото полувреме, за да поведе с 21-0 срещу Аризона (3-12). Мечките останаха, след като издуха преднина от 10 точки при загуба с 20-17 от Браунс, въпреки че нещата се стегнаха в последните минути.

Кардиналите намалиха резултата до 24-16 с оставащи 6:37 при паса за тъчдаун от 38 ярда на Кайлър Мъри към Грег Дорч, въпреки че пасът за превръщане от 2 точки беше непълен. Кайро Сантос от Чикаго вкара гол от 29 ярда с малко повече от минута игра.

Мечките завършиха с 420 ярда, включително 250 бързи, след като бяха задържани на 88 срещу Кливланд.

Фийлдс завърши 15 от 27 подавания за 170 ярда, след като хвърли 166 предходната седмица. Той добави 97 ярда при бързане.

Фийлдс вкара от 3 при второто притежание на Чикаго и хвърли TD от 1 ярд на Марседес Луис през втората четвърт, което направи резултата 21-0. Той също така имаше най-дългата серия от играч на Bears този сезон, когато прекъсна 39-ярда до 14-та в четвъртата, само за да бъде пресечен от Старлинг Томас V в крайната зона на следващата игра.

Кмет се нуждаеше само от две четвърти, за да надхвърли предишния си връх от 87 ярда при загуба в Питсбърг през 2021 г. Той помогна за създаването на първия TD в играта с гмуркане на 53-ярдов улов, а неговият 29-ярд при следващото каране поведе към подаването на TD на Фийлдс към Луис.

Хърбърт бяга за резултат от 11 ярда в началото на втората четвърт.

Мъри хвърли 230 ярда и два тъчдауна в шестия си мач след неговия завръщане от разкъсан ACL през 2022 г., което го накара да пропусне приблизително 11 месеца.

Джеймс Конър хвана пет подавания за 67 ярда и тъчдаун. Той също така бяга за 45, а Кардиналите завършиха с 93 ярда, след като натрупаха 234 при пълна загуба от Сан Франциско.

ТРАВМИ

Кардинали: LB Завен Колинс получи контузия на крака през първото полувреме. ... DE Джонатан Ледбетър (коляно) получи помощ от страничната линия в началото на четвъртата четвърт.

Мечки: WR DJ Moore отиде в медицинската палатка с контузия на глезена след второто разиграване на мача от битка. Той се завърна късно през първото тримесечие.

Кардинали: Посетете Филаделфия на 31 декември.

Мечки: Домакин на Атланта на 31 декември. ___