Eagles в свят на болка и несигурност след поредица от три загуби
AP News | 2023-12-19 | 00:40:35

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Jalen Hurts може да има отговора защо някога могъщите Eagles се спуснаха от 10-1 и върха на NFC до 10-4 и се борят за титла в дивизията сред поредица от три загуби.

Поредица, в която не успяха да вкарат повече от 19 точки. Серия, която принуди треньора Ник Сириани да смени треньорския щаб на защитата. Поредица, която почти изхвърли Eagles от шанса да спечелят номер 1 в NFC и сбогом в първия кръг на плейофите.

„Не мисля, че бяхме достатъчно ангажирани,“ каза Хъртс.

Хъртс, който игра през болест в понеделник вечерта, се опита да поеме отговорност, като каза, че поставянето на Eagles на правилната страница започва с него. Че винаги има възможности за него да играе. Но след загубата им в Сиатъл е ясно, че Eagles се нуждаят от нещо повече от Hurts да се върне на нивото си Pro Bowl, за да може отборът да направи втора поредна Super Bowl.

„Трябва да направим вътрешна промяна в начина, по който атакуваме нещата, как идваме на работа всеки ден“, каза Хъртс. „Започва с малките неща, доколко сме отдадени на това, което правим, и всичко това започва с мен като куотърбек. Така че това е предизвикателство, което приемам.“

Сириани знае за вътрешните промени, след като лиши Шон Десай от задълженията му в защита и ги прехвърли на бившия треньор на Детройт Лайънс Мат Патриша. Сириани каза, че е взел решението си преди мача в Сиатъл, тъй като защитата не е отговаряла на стандартите, след като е допуснала 109 точки в предишните три мача. Ийгълс отстъпиха само 20 точки срещу Сийхоукс, но се отказаха от удар от 92 ярда при победния тъчдаун.

Сега Патриша има последната дума за защитата.

„Знам това не е нещо обичайно за отбор 10-3,” каза Сириани. „Но просто си помислих, че трябва да се направи корекция, за да даде искра на защитата и да помогне на нашите играчи да играят по-добре.“

Дали това беше панически ход, направен само за да накара Eagles да знаят, че почти всички са заменими? Беше ли правилното обаждане в точното време? Или това беше промяна в името на промяната и няма да дойдат по-добри резултати?

Окончателният отговор няма да бъде известен до края на сезона. Но работата започва с три мача, които включват два мача срещу New York Giants (5-9) и един срещу Arizona Cardinals (3-11). Спечелете ги всички и Eagles са шампиони на NFC East. Загубата и може да предстоят още промени.

„Знаем, че спечелихме плейофите тази седмица. Ние наистина не гледаме на това“, каза Сириани. „Знаем какво искаме да правим. Искаме да спечелим тази дивизия, но това е последният път, когато ще ме чуете да казвам това.“

КАКВО РАБОТИ

Д'Андре Суифт направи 74 ярда за Ийгълс и Сидни Браун и Кели Ринго дадоха възхитителни усилия, заменяйки контузения Дариус Слей. Но когато един отбор е на ниво от три мача, това често означава, че малко работи добре. Разбъркването на Сириани при дефанзивна игра не осигури незабавно облекчение. Стремежът към паса липсваше при победния удар на Сиатъл — 92 ярда срещу неефективна защитна линия.

КАКВО СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОМОЩ

Сканирайте всяка част от играта и Eagles играят по-скоро като отбор, който се е запътил към лотарията за проект на NFL, отколкото като такъв, който все още може да спечели NFC East. Хъртс хвърли две ключови прихващания през четвъртата четвърт.

ЗАПАСИ СЕ

Ниска лента в тази, но топката за игра отива при играча Брейдън Ман. Неговият удар от 42 ярда в края на мача беше свален на линията от 8 ярда и той направи средно 49,6 ярда за пет удара, без тъчбек.

НАМАЛЕНИ ЗАПАСИ

Джеймс Бредбъри. Плъзгането на корнербека в пасив през този сезон никога не е било по-фокусирано от стремежа към победа, когато Дрю Лок просто го раздели. Той беше маркиран за намеса в подаването при четвърта игра надолу през третата четвърт и предаде победния резултат от 29 ярда на ресивъра Jaxon Smith-Njigba при ъглов маршрут. ДК Меткалф хвана три паса на Брадбъри по време на шофиране.

Като цяло, Брадбъри се отказа от шест уловки за 112 ярда и тъчдаун при шестте пъти, когато беше насочен, според Pro Football Focus.

Брадбъри не е същият от Super Bowl, когато беше отбелязан късно за задържане в защита при загубата с 38-35 от Chiefs.

ТРАВМИ

Ийгълс се нуждаят от чисто здраве за Хъртс на Коледа.

КЛЮЧОВ НОМЕР

5 — Джейлън Картър получи петото си уволнение за сезона, ставайки първият новобранец на Eagles след Дерек Барнет (2017 г.) с общо пет и повече уволнения като новобранец. Флетчър Кокс също имаше своя пети уволнение за сезона, отбелязвайки 70-ото му уволнение в кариерата и втори пореден сезон от пет или повече уволнения.

СЛЕДВАЩИ СТЪПКИ

Избухнете „ Специална Коледа във Фили. ” Eagles са настроени за домакински мач срещу Giants на 25 декември.