Ели Де Ла Круз отново е хоумър, докато Червените победиха Уайт Сокс с 11-1
AP News | 2024-04-13 | 04:40:34

ЧИКАГО (AP) — Ели Де Ла Круз постигна три ръна за своя четвърти хоумър в последните си четири мача, помагайки на Андрю Абът и Синсинати Редс победиха Чикаго Уайт Сокс с 11-1 в петък вечерта.

Тайлър Стивънсън също домакинства за Синсинати, който беше изпуснал три от четири. Кристиан Енкарнасион-Странд и Сантяго Еспинал имаха по две попадения и три RBIs, а Джонатан Индия се измъкна четири пъти от лидерската позиция.

Абът (1-1) хвърли седем ининга на топката с един пробив в най-дългия мач в Синсинати започват досега този сезон. Левичарят удари три и не изкара нито един.

Чикаго завърши с четири попадения в седмата си загуба в осем мача. Той отбеляза само 30 ръна по време на старта си 2-11.

Роби Гросман удвои домакина Зак Ремилард в третия, за да отчете единственото рънане на отбора в началото на шест мача домакинство. Крис Флексен (0-3) беше отбелязан за шест ръна и седем попадения в 2 2/3 ининга в третата си поредна загуба.

Де Ла Крус беше избран във втория, за да достигне безопасно за 18-ия пореден мач от миналия сезон. Удряйки в третия с бегачи на първия и втория, той направи 0-2 удар от Flexen дълбоко до десния център за удар от 449 фута.

Това беше четвъртият домакин на Де Ла Круз за сезона. Той удари хоумър в парка и 450-футово шофиране по време на победата с 10-8 над Милуоки в понеделник, а след това отново влезе дълбоко при загубата със 7-2 от Брюърс в сряда.

Стивънсън последва удара на Де Ла Круз срещу Уайт Сокс с първия си домакин, издигайки Синсинати до преднина от 6-0.

Джейк Фрейли имаше два от 12-те хита на Червените, включително сингъл, който отбеляза много точки. Той също така ограби Пол ДеДжонг от допълнителни бази с хващане със скок към стената вдясно за финала на втория.

ТРЕНЬОРСКА СТАЯ

Червени: INF Джеймър Канделарио получи почивен ден . Той достигна 0,152 (7 за 46), докато започваше първите 12 мача на Синсинати.

White Sox: OF Eloy Jiménez (ляв адуктор) ще засили тренировките си този уикенд. „Искаме да му осигурим между 85 и 90 процента и след това да го оценим отново и да видим какво искаме да направим“, каза мениджърът Педро Грифол. "Но той се приближава наистина." ... 3B Йоан Монкада (щам на левия адуктор) беше прехвърлен към 60-дневния списък с контузени като част от поредица от ходове. INF Зак Ремилард и RHP Джъстин Андерсън бяха повишени от Triple-A Charlotte, а OF Oscar Colás беше изгонен. Ветеранът Браян Шоу беше определен за назначение.

Левичарите Ник Лодоло и Гарет Кроше поемат могилата в събота. Лодоло стартира за първи път за сезона за Синсинати. Той се връща след контузия на левия прасец. Crochet (1-1, 2.00 ERA) направи пет ининга на двурън топка в загубата на Чикаго с 5-3 от Канзас Сити в неделя.