Ейдън Хътчинсън прави две явни грешки, докато защитата на Лъвовете отново се бори
AP News | 2023-12-10 | 01:33:04

ЧИКАГО (АП) — Ейдън Хътчинсън беше голям фактор, когато Детройт Лайънс изскочиха бързо този сезон.

В момента това изглежда като отдавна — за Хътчинсън и останалата част от падащата защита на Детройт.

Водещите в NFC Север Лъвове предадоха 18 безответни точки през второто полувреме на загуба с 28-13 до последното място Chicago Bears в неделя. Хътчинсън изскочи в засада при ключова игра в края на третата четвърт и след това изигра роля в друг тъчдаун на Мечките в началото на четвъртата.

Веднъж модерен избор за Супербоул, Детройт (9-4) падна до 4-3 в последните си седем мача. Допусна 28,7 точки на мач по време на трудната част.

„Имам чувството, че някак си загубихме самонадеяността и увереността си“, каза дефанзивният край Джон Комински, който имаше едно от трите уволнения на Детройт срещу Чикаго. „Когато играехме с това перчене и тази увереност и момчетата се разхлабиха, мисля, че тогава играехме най-добрата си топка.

„Така че това трябва да е точка, на която да се наблегне, да имаме тази дисциплина тази седмица, но също така да си върнем това перчене и тази увереност.“

Това вероятно започва с Hutchinson, номер 2 в общото класиране избор в проекта за 2022 г. 23-годишният защитник има две уволнения – и двете срещу Чикаго – в последните осем мача, след като имаше 4 1/2 през първите пет седмици от сезона.

Хътчинсън помогна за затварянето на Детройт невероятна победа с 31-26 над Чикаго на 19 ноември с изхвърляне на Джъстин Фийлдс, което доведе до спасение в последната минута. Но той направи две явни грешки в реванша.

С Чикаго, изправен пред четвърти и 13-ти в края на третата четвърт, Хътчинсън изскочи в засада при трудно отчитане. Фийлдс се възползва от безплатната игра, като намери DJ Moore за тъчдаун пас от 38 ярда, който даде преднина на Мечките с 19-13.

„Това е само моментна грешка в преценката“, каза Хътчинсън. „Отвратен съм от това, тази игра. Мисля, че тази игра просто промени инерцията на играта и това зависи от мен.”

Хътчинсън очевидно беше разочарован от себе си след загубата, но Комински се втурна в негова защита.

“ Хъч беше толкова добър бързак за нас и ние ще изядем това, всичките 11 ще го вземем“, каза той. „Хъч се самоубива, така че трябва да го държим буден и да го приемем като единица.“

След това Детройт върна топката право обратно на Чикаго при неуспешна размяна между Джаред Гоф и Греъм Глазгоу, който започна в центъра с Франк Рагноу, който беше встрани от контузия в коляното. Пипването постави Мечките дълбоко в територията на Лъвовете.

При трети и гол на 11, Хътчинсън извика каскада и се премести вътре – оставяйки дясната страна на полето широко отворена. Бързият Фийлдс се катери към откритото пространство и чак до ъгъла на крайната зона за TD.

„Сложих го и не е добър, когато получиш (офанзивна линия) плъзга се към вас, така че е някак уязвим, ръбът“, каза Хътчинсън. „По време на игра вие вземате решения, които смятате за правилни, така че това е просто цената на тази игра. Това е цената да заложиш всичко на карта.“

Детройт предаде 142 ярда при бързане в първия си мач, откакто във вторник постави Алим Макнийл като контузен резерв с контузия в коляното. Макнийл, най-добрият вътрешен защитник на отбора, има 31 битки и пет сака в кариерата си този сезон.

„Знам точно какви сме. Ние сме отбор, който ще се бори“, каза треньорът на Лъвовете Дан Кембъл. „Трябва да правим нещата както трябва, защото всяка малка грешка, човече, ни отхвърля. Просто такъв екип сме. Но тук имаме много. Имаме много. Ние правим нещата както трябва. Ние сме адски добре. ... Ще го почистим, човече. Ще продължим напред.“