Феновете на Knicks казват, че Cardi B `ПРЕКЛЕТ` отбора при загуба от Sixers... след като рапърът и съпругът Offset са показани моменти преди колапсът на отбора през четвъртото тримесечие
Daily Mail | 2024-05-01 | 19:31:33

„Никога не я пускай отново“, написа един потребител на X в отговор на X акаунт в New York Basketball, споделящ видео на Cardi B и Offset на екрана.

„Дръжте я далеч от НИКС“, каза друг.

Карди Б и Офсет бяха показани в мача на Никс моменти преди разпадането на отбора

Друг нарече шокиращата загуба „Проклятието на Карди Б.“

По-рано в поредицата, крилото на Сиксърс Кели Оубре-младши се хвърли срещу скандала със знаменитостите на Никс и културата на отбора да дава безплатни билети на играчи с А-листа.

"Те ще дадат на знаменитостите тези $100 000 [на стойност] безплатни билети, само за да бъдат там и да не ги е грижа за играта", каза Убре пред репортери. „Те така правят.“

Късното пристигане на Карди Би и Офсет във вторник, съчетано с ранното отпадане на Емили Ратайковски от завръщането на Никс по-рано този сезон (тя беше впоследствие отказа обичайния й безплатен билет за мач на Рейнджърс) показва, че Оубре може да има право.

Никс ​​изглеждаше готов да победи Сиксърс в пет мача във вторник вечерта преди героизма на Макси, тъй като бившият гард на Университета на Кентъки завърши мача с чудовищна статистика от 46 точки, пет борби и девет асистенции за 52 минути, за да върне серията обратно във Филаделфия.

Тайрис Макси произведе изравняваща тройка от логото в последните секунди на регламента

Джейлън Брънсън вкара 40 точки, докато Никс губеха в петата игра, която може да доведе до серия

Ню Йорк водеше с двама с 15,1 секунди оставащи, когато Джош Харт стигна до линията за наказателни удари за Никс.

Той пропусна първия опит, отваряйки вратата за Maxey да изравни играта със скандално лого за три точки седем секунди по-късно.

The Джейлън Брънсън от Knicks отбеляза 40 точки при загубата.

Мач 6 - която остава задължителна победа за Sixers, които сега изостават с 3-2 в серия - ще започне в 21:00 ET в четвъртък.