Giants QB Tommy DeVito, кикърът Randy Bullock и двамата са наранени срещу Saints
AP News | 2023-12-17 | 22:00:51

НЮ ОРЛИАНС (AP) — Куотърбекът на New York Giants Томи DeVito пропусна последните четири офанзивни игри от първото полувреме на неделния мач срещу New Orleans Saints след получаване на удар по време на надпревара, което помогна за поставянето на гол от 40 ярда от играча Джейми Гилън.

Гигантите накараха Гилън да удари гол от игра, което намали преднината на светците до 7-6 на полувремето, защото ритащият Ранди Бълок нарани сухожилието си при начален удар през първата четвърт. Бълок беше посочен като съмнителен за завръщане.

Тайрод Тейлър направи последните четири офанзивни удара на полувремето за Джайънтс, завършвайки две къси подавания от 13 ярда преди полевия гол на Гилън.

Де Вито, недрафтиран новобранец, който се превърна в сензация в Ню Йорк, като спечели предишните си три старта, излезе след удар от защитния бек Айзък Ядом. Гигантите не обявиха веднага състоянието му, но Тейлър можеше да бъде видян да загрява преди второто полувреме.

Бълок вкара гол от 56 ярда при притежанието на мача, но изглежда се самонарани при последвалия начален удар.

Гигантите не бяха в ситуации за ритане на място по време на следващите няколко притежания, но можеше да се види Бълок да стои отстрани без каската си и да не се подготвя да влезе за евентуален опит, когато атаката на Ню Йорк пресече средата на терена през втората четвърт .

Бълок е играч на Джайънтс от седмица 9, след като играчът на откриването на сезона Греъм Гано беше поставен на IR поради контузия в коляното. Бълок е направил пет от шест опита за филдгол, като единственият му пропуск е от разстояние над 40 ярда.

Гилън е известно, че тренира филдгол и се опита да отбележи един с Кливланд през 2020 г., като пропусна от 61 ярда срещу Ню Йорк Джетс на 27 декември 2020 г.