Хосе Рамирес домакинства за 2-ри пореден мач, Пазителите победиха Ангелите с 4-3, за да удължат победната си серия до 8
AP News | 2024-05-26 | 06:16:19

АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Хосе Рамирес записа домакинство за втори пореден мач и Кливланд Гардиънс удължиха победната си серия до осем, побеждавайки Лос Анджелис Ейнджълс с 4-3 в събота вечер.

Двуръновият удар на Рамирес в четвъртия ининг срещу Хосе Сориано (2-5) увеличи преднината на Пазителите до 4-0. Това беше неговата трета от сериите през уикенда и шеста от осем мача. Той е на четвърто място в мейджърс с 15 хоумръна и има водещи в MLB 51 RBIs.

Танър Биби (3-1), който е израснал на 20 мили от Angel Stadium в Mission Viejo, взе своя първа победа от 21 април след 0-1 в предишните си пет старта. Десничарят допусна три ръна при шест попадения и отбеляза шест в шест ининга.

Еманюел Класе допусна основен удар, но оттегли останалите трима нападатели в деветия за своето 16-о спасяване.

Ангелите паднаха до 6-18 у дома въпреки хоумъра на Тейлър Уорд с три ръна в четвъртия ининг. Ореолите имаха своите възможности да изравнят, но допуснаха критични грешки на основните пътеки. Те бяха хванати да крадат два пъти, а Луис Ренгифо беше изхвърлен от левия краен играч на Кливланд Естеван Флориал, когато се опита да удължи базов удар в двойно.

Сориано, който хвърли шест ининга при победа с 6-0 в Кливланд на 3 май, отбеляза осем в шест ининга, но отказа четири ръна при четири попадения.

Кливланд водеше с 2-0 след попадение на Тайлър Фрийман в базата на RBI и Браян Рокио, който отбеляза на необичаен терен, когато Рамирез направи удар с пълен удар с кокал точно над късата ограда в десния ъгъл на полето за удар от два ръна.

Ангелите отговориха с три в третия. Кайрен Парис направи крачка, а Ренгифо удвои наляво, когато Уорд се намеси при бързата топка на Биби за своя отбор, водещ 13-и хоумран за сезона.

ТРЕНЬОРСКА СТАЯ

Пазители: НА Стивън Куан ( остро разтежение на лявото подколенно сухожилие) удари хоумрън с три ръна в петия ининг за Single-A Lake County по време на мача срещу Западен Мичиган в събота. Kwan изигра шест ининга в дясно поле и беше 1-за-3 с три RBI. Очаква се той да бъде избраният нападател за Лейк Каунти в неделя.

Ангели: ОТ Майк Траут (ляво коляно) кара стационарен велосипед и елиптичен тренажор, но няма график кога ще може да поднови бейзболните дейности.

h2>

Кливланд RHP Бен Лайвли (3-2, 2.84 ERA), погрешно наречен Блейк Лайвли от телевизионния оператор на Mets Гари Коен миналата седмица и моментът стана вирусен, ще вземе могилата за финала на сериала. LHP Reid Detmers (3-4, 5.80) отива за Лос Анджелис.