Жените номер 2 в UCLA победиха Oregon State с 65-54, за да се подобрят до 14-0
AP News | 2024-01-07 | 01:16:50

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Каризма Озбърн имаше 15 точки и осем борби, Кики Райс добави 13 точки, а номер 2 UCLA победи Орегон Стейт 65-54 в неделя.

Лондин Джоунс вкара 12 точки и се присъедини към клуба с 500 точки с тройка през първото полувреме за Бруинс (14-0, 3-0 Pac-12) .

Рейгън Биърс вкара 11 от своите 21 точки през първото полувреме за Орегон Стейт (12-2, 0-2). Бобрите загубиха две поредни загуби, губейки с 56-54 при номер 9 в Южна Калифорния в петък вечер.

Бруинс водеха по-голямата част от пътя и контролираха играта от началото до края. UCLA закъсня със 7-0, за да го заледи. Джоунс направи добър ход отвътре и вкара, Озбърн вкара тройка, а Лорън Бетс вкара отвътре, за да даде преднина на UCLA с 65-52.

ГОЛЯМА СНИМКА:

Щат Орегон: Бийвърс, но не могат да позволят двете загуби от училищата в Лос Анджелис да провалят добрата работа, която са свършили досега.

UCLA: Животът е хубав. Въпреки че Бруинс не бяха перфектни през първото полувреме, те го включиха през второто полувреме, надминавайки Орегон Стейт с 34-28. Те имат шест почивни дни, за да се подготвят за следващия голям мач срещу междуградския съперник USC.

Щат Орегон: домакин на Аризона в четвъртък вечер.

UCLA: В Южна Калифорния в неделя.

___ AP женски колежански баскетбол: https ://apnews.com/hub/ap-top-25-womens-college-basketball-poll и https://apnews.com/hub/womens-college-basketball