Кайлър Мъри хвърля 3 TD паса, докато Кардиналите надминават Ийгълс, прекъсвайки плейофния път на Фили
AP News | 2023-12-31 | 23:32:34

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джеймс Конър бяга за тъчдаун от 2 ярда с оставащи 32 секунди, Кайлър Мъри хвърля три TD паса и Аризона Кардиналс се събраха от дефицит от 15 точки, за да шокират Филаделфия с 35-31 в неделя и да попречат на пътя на плейофите на Ийгълс.

Бившият координатор на защитата на Ийгълс Джонатан Ганън се завърна във Фили и постигна най-голямата си победа досега като треньор на Аризона . Разбира се, не е имало много от тях за кардиналите (4-12). Но четвъртата загуба на Eagles, обвързани с плейофи този месец — и втора у дома — беше огромна неуспех за позицията им в NFC.

Eagles (11-5) можеха да спечелят NFC East с победи срещу Аризона и Ню Йорк Джайънтс следващата седмица. Сега Далас може да спечели дивизията с победа следващата седмица във Вашингтон, а Сан Франциско заключи първия поставен в конференцията.

Джейлън Хъртс, който хвърли три паса за тъчдаун, беше изваден в крайната зона при отчаяно движение, за да сложи край на играта.

Ийгълс играха като отбор, изправен пред потенциално неуспешен в следсезона, а не такъв, който може да направи второ поредно пътуване до Супербоул.

Имаше много обвинения: объркана атака, която включваше нерешително плащане в края на мача, текуща игра, която така и не тръгна, и защита, която не успя да излезе от терена.

Кардиналс се съвзеха от пасив от 21-6 на полувремето благодарение на двата паса за тъчдаун на Мъри през третата четвърт, които изравниха мача с общо 21.

Хъртс изведе Ийгълс напред в четвъртата с Пас за тъчдаун от 9 ярда към Далас Гьодерт.

Обикновено това би било достатъчно, за да спечелите мач на Linc. Но защитата на Фили не издържа. Cornerback Kelee Ringo беше маркиран за намеса в подаването и Cardinals използваха допълнителните 29 ярда, за да изравнят мача 28-28 с 5:26 до края. Мъри удари Майкъл Уилсън за тъчдаун от 5 ярда, давайки на Аризона три тъчдауна при три притежания на полувремето.

Джейк Елиът вкара гол от 43 ярда при оставащи 2:33 минути, за да даде последната преднина на Ийгълс .

Мъри имаше достатъчно време, за да приведе Кардиналс в позиция за гол. Той удари Грег Дорч за печалба от 36 ярда, която доведе Аризона до Eagles 5 и постави решителния TD на Конър.

Кардиналите имаха общо 449 ярда в атака.