Коби Уайт отбеляза 22 точки, когато Чикаго Булс победи Шарлът Хорнетс със 104-91
AP News | 2024-01-06 | 05:40:19

ЧИКАГО (AP) — Коби Уайт отбеляза 22 точки, 10 борби и шест асистенции, а Чикаго Булс посрещнаха отново Зак Лавин и Никола Вуцевич с победа със 104-91 над Майлс Бриджис и Шарлът Хорнетс в петък вечерта.

ДеМар Дерозан добави 17 точки за Чикаго, който загуби три от четири. Андре Дръмонд грабна 10 борби в шестата си поредна игра с двуцифрени борби.

LaVine отбеляза 15 точки, докато игра почти 30 минути в първия си мач от 28 ноември насам. Вучевич имаше 11 точки и седем борби в 25 минути, докато играе и като резерва.

LaVine беше извън игра за 17 мача поради възпаление на десния си крак. Вучевич пропусна последните пет мача заради опънат ляв адуктор.

Докато LaVine и Vucevic се завърнаха, Alex Caruso беше късна драскотина за Чикаго поради болки във врата.

Бриджис вкара 28 точки за Хорнетс, които затвориха гостуване с резултат 1-5. Тери Розиър отбеляза 15 точки при стрелба 5 за 17, а Коди Мартин завърши с 13 точки.