Кроуфорд записа 7 ининга, Уонг има 3 попадения и Ред Сокс победи Джайънтс с 6-2
AP News | 2024-05-02 | 04:04:04

БОСТЪН (АП) — Кътър Крауфорд записа седем ининга, достигнал най-високата си кариера, Конър Уонг имаше три попадения и Бостън Ред Сокс победи Сан Франциско Джайънтс 6-2 в сряда вечерта.

Кроуфорд (2-1) допусна два ръна при четири попадения — включително хоумрън — и две пропускания с шест удара, докато Ред Сокс спечелиха четвъртата си поредна победа. Предишният връх в кариерата на десничаря беше 6 1/3 ининга на 17 април 2023 г. срещу Лос Анджелис Ейнджълс.

Уонг беше 3 за 4 с отбелязан рън и RBI.

Джарън Дюран също достигна база три пъти за Бостън, с две пропускания и четвъртата си тройка за сезона.

Крис Мартин и Грег Вайсърт записаха по един нулев ининг за Бостън.

Dalton Jefferies (0-2) направи 2 2/3 ининга на облекчение, отказвайки се от четири ръна при пет удара и две разходки с три удара за Сан Франциско. Той намали своя ERA от 22.50 на 17.36.

Ред Сокс вкара два ръна в третия, когато Седан Рафаела се отличи, Дюран се размина, Рафаел Девърс удари двойно RBI и Роб Рефснайдер отпадна, позволявайки на Дюран да отбележи.

Бостън добави два ръна в четвъртият, когато Уонг поведе с удвояване и вкара при удвояването на Енмануел Валдес. Изправената тройка на Дюран вкара Валдес.

Дом Смит, когото Ред Сокс подписаха точно преди мача, след като беше освободен от Тампа Бей във вторник, имаше сингъл на RBI в петия.

Том Мърфи поведе третия с първото си домакинство мач на сезона, давайки преднина на Джайънтс с 1-0.

Ерик Милър, заемайки ротационното място на левичаря Блейк Снел, в списъка с контузени с разтежение на левия адуктор, записа един ининг без резултат с две разминавания и страйк аут.

СТАЯТА НА ТРЕНИТОРА

Гайънтс: LHP Блейк Снел, аут от 23 април с разтежение на левия адуктор, проведе сесия на булпен в сряда.

Ред Сокс: RHP Ник Пивета, аут от 6 април с флексор на десния лакът щам, се очаква да започне назначение за рехабилитация с Triple-A Worcester в четвъртък. … 2B Вон Грисъм, отсъстващ през целия сезон с разтежение на лявото сухожилие, може да се присъедини отново към отбора в петък, каза мениджърът Алекс Кора. … INF Роми Гонзалес, аут от 11 април с изкълчване на лявата китка, може да започне назначение за рехабилитация в четвъртък или петък.

LHP Кайл Харисън (2-1, 4.09 ERA) трябва да започне за Сан Франциско, първото му участие в кариерата срещу Бостън. RHP Джош Уинковски (1-1, 3.50) ще започне за Бостън. Той има две участия в кариерата си срещу Джайънтс, обхващащи 2 2/3 ининга, без решения и 3,38 ERA.