Куан Хоумърс, Гардиънс получават 15 попадения и разбиват А с 12-3 пред публика от едва 5425
AP News | 2024-03-30 | 01:41:18

ОУКЛАНД, Калифорния (AP) — Роденият в района на залива Стивън Куан се прибра и достигна база четири пъти, а Кливланд Гардиънс имаше 15 попадения в двубой с 12-3 на Оукланд Атлетикс пред събота следобед публика от само 5425.

Шест играчи на Кливланд откраднаха бази от Кайл Маккан, 26-годишен кечър, който прави своя дебют във Висшата лига.

Стивън Фогт от Кливланд изравни Ал Лопес през 1951 г. като единствените мениджъри, започнали кариерата си в Кливланд с 3-0. Оукланд падна до 0-3 за втори път от 28 години.

A's, които обявиха планове да се преместят в Лас Вегас за сезон 2028, изравниха средно 22 784 в първите си три домакински мача от 7595.

Кливланд изоставаше с 3-2, преди да вкара три ръна в четвъртия, по два в петия и шестия и след това един в шестия, за да избухне напред с 8-3.

Ник Сандлин (1-0) удари два в безуспешен пети в облекчение на Танер Биби, който позволи три ръна, шест попадения в четири ининга. Биби изравни връхната си кариера с пет ходения.

JP Sears (0-1) се отказа от пет ръна и шест попадения в 3 2/3 ининга. Миналата година Sears достигна 5-14, докато A's завърши с най-лошия резултат от висшата лига 50-112.

Gabriel Arias удари равен сингъл, а Austin Hedges го последва с жертвен флай в зелената светлина четвърти.

Грешка при хвърляне на играча на Оукланд Ник Алън доведе до двойка неспечелени рънове.

СТАЯ НА ТРЕНЬОРА

Пазители: RHP Ben Lively и RHP Xzavion Curry, и двамата на 15- ден IL с вирусно заболяване, хвърлиха сесии за булпен в петък и се очаква скоро да отидат на назначение за рехабилитация. ... LHP Сам Хентгес (възпаление на левия среден пръст) и RHP Гавин Уилямс (възпаление на десния лакът) се подобряват и скоро ще хвърлят булпени.

Guardians RHP Карлос Караско ( 3-6, 6.80 ERA през 2023 г.) се изправя срещу RHP от A Пол Блекбърн (4-7, 4.83 ERA през 2023 г.) в неделя.