Паоло Банчеро отбеляза 20 точки, докато Меджик победи Хорнетс за девета победа в 11 мача
AP News | 2024-03-06 | 04:32:19

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Паоло Банчеро имаше 20 точки, Коул Антъни вкара 12 от своите 14 точки през второто полувреме и нарастващото Орландо Меджик победи Шарлът Хорнетс със 101-89 във вторник вечерта за деветата си победа в 11 мача.

Уендъл Картър-младши имаше 12 точки и 9 борби за Меджик (36-26), който премести 10 мача над .500 за първи път от 18 април 2012 г.

Антъни беше една от четиримата резерви, отбелязали двуцифрен брой голове за Орландо, чиято резервна скамейка надмина Шарлът с 46-23.

Васа Мичич, който започна като пойнтгард с ЛаМело Бол и Коуди Мартин, аутрализирани с контузии, имаше рекорд в кариерата си от 21 точки за Шарлът (15-47), който загуби петата си поредна загуба. Тре Ман и Брандън Милър вкараха по 18 за Хорнетс.

Меджик водеха с 45-43 на полувремето, като стрелбата от 52% им помогна да преодолеят 12 загуби.

Орландо започна да създава известно разделение близо до края на третата четвърт с Банчеро, който събори 3, а Антъни вкара при каране високо над стъклото и се свърза с 3 от върха на ключа, за да увеличи преднината до девет, влизайки в четвъртия.

Антъни остана горещ в последния период, отбелязвайки седем поредни точки, за да увеличи преднината на Орландо до 92-76 след седем минути игра.

Стършелите никога повече не стигнаха до 10.

Майлс Бриджис от Шарлът, който влезе със средно 21,4 точки на мач, беше задържан до седем точки при стрелба 3 от 16.

Магия: Във Вашингтон в сряда вечер.

Хорнетс: Във Вашингтон в петък вечер.