Паоло Банчеро вкарва 20, докато Меджик отвръща на хладнокръвния Хийт 105-87
AP News | 2024-01-22 | 03:48:04

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро поведе петима титуляри на Орландо с двуцифрен брой точки с 20 точки в неделя вечерта и Меджик предаде Маями Хийт третата им поредна загуба със 105-87 в неделя вечерта.

Уендъл Картър-младши добави 17 точки и девет борби, а Франц Вагнер, отново в стартовия състав на Меджик, след като пропусна осем мача поради изкълчен десен глезен, имаше 19 точки и пет асистенции.

Бам Адебайо поведе Хийт с 22 точки и 11 борби.

Джими Бътлър, който не игра в нито една от победите на Маями над Орландо по-рано този сезон, имаше 15 точки. Тайлър Херо добави 12 точки за Хийт, които стреляха 37,5% и имаха 14 пропуснати топки.

Хийт изиграха четвърти пореден мач без нападателя новобранец Хайме Джакес младши, който е аут с разтежение в слабините.

Вагнер и Джейлън Съгс отбелязаха по пет точки по време на удар от 14-2 през третата четвърт, който отвори преднина от 15 точки за Орландо.

Маями, който спечели 13 от предходните си 16 мача срещу the Magic, така и не върна маржа обратно в едноцифрено число и изостана с 24 през четвъртата четвърт.

Фулц вкара два пъти, за да помогне на Меджик да отворят четвъртата четвърт със серия от 8-0, която увеличи преднината до 89-69.

Меджик поведоха с 48-46 след първото полувреме, в което Хийт отбелязаха 35% с осем проиграни топки.

Жега: домакин на Мемфис в сряда.

Маджик: домакин на Кливланд в понеделник.