Паоло Банчеро вкарва 26 точки като Меджик в плейофите с победа със 113-88 над Бъкс
AP News | 2024-04-14 | 21:57:18

ОРЛАНДО, Флорида (АП) — Паоло Банчеро има 26 точки и 11 борби, Джонатан Айзък има 10 точки, осем борби и три блокади във втория си старт за сезона и Орландо Меджик избегна място за игра в неделя с победа със 113-88 над Милуоки Бъкс, което ги остави на пето място в Източната конференция.

Крис Мидълтън и Боби Портис отбеляза по 17 точки за Бъкс. Деймиън Лилард вкара 16 точки на 2 за 14 стрелби за Милуоки, чиято позиция в плейофите очакваше резултатите от другите финали на сезона.

Айзък започна в центъра на мястото на Уендъл Картър-младши, който имаше заден спам, но изигра 14 минути от пейката. Айзък игра 26 минути, с една по-малко от рекорда си за сезона.

Бъкс играха отново без Янис Адетокумбо, който има разтежение в долната част на крака, което го остави на разположение за въпросните плейофи.

Бъкс поведоха с 39-28, когато Портис вкара тройка при 7:06 преди края на втората четвърт. Това беше последният им гол от игра за полувремето. Франц Вагнер вкара шест точки, а Айзък вкара тройка при серия от 11-0 на Орландо, която бързо изравни, а Меджик водеше с 47-42 на полувремето.

Милуоки вкара 0 за 11 с три проиграни топки през последните седем минути на полувремето, отбелязвайки само три точки при наказателни удари от Крис Мидълтън.

Банчеро и Картър поведоха Меджик при серия 14-4 в края на третата четвърт и Коул Антъни отбеляза три удара при серия от 11-0, за да отвори четвъртата четвърт, за да изведе Орландо с 91-71.