Пътните неволи на Каубоите продължават със загубата на взривове в Бъфало
AP News | 2023-12-18 | 05:32:19

ОРЧАРД ПАРК, Ню Йорк (АП) — Далас Каубойс, известен още като „Отбора на Америка“, изпитват трудности, когато напускат Северен Тексас.

Каубоите спечелиха място в плейофите преди неделния мач срещу Бъфало да започне, но изостанаха с мач в надпреварата за първото място в NFC благодарение на продължаващите им борби на пътя.

Каубоите (10- 4) бяха победени от двете страни на линията на схватката при мокри условия и видяха своята серия от пет победи, която приключи със загуба с 31-10 от Билс. Непобеден в седем домакински мача, Далас падна до 3-4 като гост.

„Неприемливо“, каза звездата Мика Парсънс, който бърза за пасове, за пътните проблеми на отбора.

Каубоите изостанаха с половин игра зад Филаделфия в NFC East и Сан Франциско вече контролира първото място в конференцията.

„Няма извинение за това“, каза Парсънс. „Това е умопомрачително. не го разбирам Защо не играем добре и не се събираме на пътя? Това е нещо, което трябва да разгледаме и да станем по-добри.”

Каубоите имат още няколко шанса да намерят отговори. Два от последните им три мача са на гости, започвайки следващия уикенд във водещия на AFC Изток Маями.

„Независимо от това, което е пред нас и всички останали разговори, има твърде голяма пропаст между дома и вън“, каза треньорът Майк Маккарти.

Каубоите влязоха в уикенда с най-резултатната атака в НФЛ, след като надвиха опонентите си у дома с разлика от 279-108. Но Далас беше победен със 156-152 като гост.

„Иска ми се да мога да сложа пръст върху разликата между отбора домакин и отбора гост, че се доближаваме до това нещо,“ каза Дак Прескот, който завърши 21 от 34 подавания за най-ниските за сезона 134 ярда и беше засечен за първи път от пет игри.

„Трябва да се опитаме да разберем какви са тези отговори“, добави той. „Трябва да се опитаме да запълним тази празнина. Ние не можем да бъдем тези два различни отбора.”

195 ярда на Каубоите срещу Бъфало бяха най-малко за сезона, 2 ярда по-малко от резултата им при загубата с 42-10 в Сан Франциско на октомври 10. Това беше единственият друг мач, в който Каубоите не успяха да отбележат гол през първата четвърт. Каубоите изоставаха с 21-3 срещу Билс в най-малко продуктивната си първа половина от сезона.

Постоянният дъжд, който стана по-силен през второто полувреме, попречи на способността на Прескот да върне Каубоите обратно. Загубата на All-Pro гарда Зак Мартин заради нараняване на квадрицепса през втората четвърт, заедно с необходимостта да играят отзад, ограничи играта на Каубоите до 89 ярда при 20 опита.

Макарти каза, че Мартин „ми каза, че ще се оправи“ и Каубоите бяха по-малко загрижени за контузията му след мача, отколкото когато той накуцваше извън терена.

Може би по-притеснителното е как защитата на Каубоите се спусна с отбранителни действия. Джонатан Ханкинс пропуска мача с наранявания на стъпалото и глезена, а безопасността Малик Хукър не е активен поради нараняване на глезена.

Водени от деня на Джеймс Кук от 179 ярда, Билс имаше 266 ярда, най-многото, което Каубоите бяха позволили, откакто се отказаха от 294 ярда срещу Рейвънс при загуба с 34-17 на 8 декември 2020 г.

Трите тъчдаун удара на Бъфало през първото полувреме обхващаха поне 11 разигравания и 75 ярда, държайки топката далеч от Прескот и Каубоите за дълги периоди.

„Това беше нашият начин да печелим игрите“, каза Прескот. „Така че ни победиха във формулата.“

Когато Каубоите притежаваха топката, те не я задържаха много дълго. Те реализираха 5 от 13 трети дауна, включително 2 от 6 през първото полувреме. Далас влезе в деня като лидер в НФЛ с успеваемост на трето място с 49%.

Каубоите не са губили последователни мачове от ноември 2021 г. и Прескот вярва, че отборът е в състояние да се справи с проблемите си на пътя преди началото на плейофите .

„Имаме мъже, които знаят как да се подготвят, да останат верни на процеса, без да се паникьосват, защото нещата не са се развили според нас за един мач,“ каза Прескот. „Трябва да прегърнем повече от всичко да сме на път.“