Пауло Банчеро вкарва 34 точки, Меджик победи Пейсърс със 117-110, за да прекъсне поредицата от 4 загуби
AP News | 2023-12-24 | 04:56:06

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Пауло Банчеро вкара 34 точки и Орландо Меджик прекъсна пропуск от четири мача със 117-110 победа над Индиана Пейсърс в събота вечер.

Банчеро стреля 11 от 20 от полето и изпълни 12 от 16 наказателни удара. Франц Вагнер добави 24 точки за Меджик.

Тайрис Халибъртън имаше 29 точки и 14 асистенции за Пейсърс. Майлс Търнър вкара 24, а Бъди Хийлд 20.

Орландо стреля 53% от игра, само с един процент по-добре от Пейсърс. Разликата беше на линията, където Меджик направиха 33 от 41 опита, докато Пейсърс направиха 9 срещу 13.

Пейсърс се опитаха да наваксат разликата от диапазона от 3 точки, като отправиха 15 удара от далечно разстояние в сравнение с шест за Меджик.

Пейсърс се съвзеха от дефицит от 14 точки и дръпнаха в рамките на една при 93-92 след три четвърти. Орландо си върна контрола в отсечката и завърши с предимство 39-33 при отскок.

Меджик нанесе голяма част от щетите си вътре, стреляйки почти 62% и натрупайки преднина от 73-59 до полувремето. Банчеро вкара 23 точки през първото полувреме, като отбеляза 7 от 8 удара и 9 от 11 наказателни удара. Пейсърс стреляха 49% от полето преди паузата.

Меджик бяха без титулярния гард Джалън Съгс, който пропусна втория си пореден мач заради изкълчена лява китка. Гари Харис, който е от предградието на Индианаполис Фишърс, започна от мястото на Съгс и отбеляза 15 точки.

Гардикът на Пейсърс Брус Браун беше отстранен от игра с натъртване на кост в дясното коляно. Андрю Нембхард, който отбеляза 17 точки, започна на негово място.

Магия: във Вашингтон във вторник във финала на гостуване от три мача.

Пейсърс: Открийте пътуване с два мача в Хюстън във вторник.