Pro Picks: Easton Stick ще изведе Chargers до неприятна победа на пътя над Raiders в първия старт на NFL
AP News | 2023-12-13 | 22:24:37

Pro Picks е седмична колона, в която професионалният футболен писател на AP Роб Маади споделя своите избори за предстоящите игри. За всички предишни професионални избори, отидете тук.

___

Ийстън Стик ще бъде най-новото резервно копие, което ще направи първия си старт в сезон, изпълнен с контузии на известни защитници.

Джъстин Хърбърт се присъедини към нарастващ списък от сигнални обаждания, които са претърпели контузии в края на сезона, проправяйки пътя на Стик да направи първия си старт в кариерата в четвъртък вечерта, когато Лос Анджелис Чарджърс (5-8) гостува на Лас Вегас Рейдърс (5-8).

Стик излезе от пейката, след като Хърбърт падна при загуба от Денвър миналата седмица и завърши 13 от 24 подавания за 179 ярда.

Рейдърс загубиха три поредни, след като временният треньор Антонио Пиърс спечели първите си два мача. Ейдън О'Конъл и нападението не можаха да направят нищо при загубата с 3-0 от Минесота и Пиърс не би казал в сряда дали ветеранът Джими Гарополо ще започне срещу Лос Анджелис.

Рейдърс имат 3 точки. фаворити, според FanDuel Sportsbook. Pro Picks изглежда ще продължи да печели по пътя си в четвъртък вечер и ще поеме пътния отбор.

СПЕЦИАЛНО ВЪЗМОЖЕНИЕ: CHARGERS, 20-17

ATLANTA в CAROLINA

Линия: Falcons минус 3

Връзката Desmond Ridder-Drake London се нагрява за Соколите (6-7). Атланта не може да погледне покрай печалните Пантери (1-12) с първото място в играта.

НАЙ-ДОБРИЯТ ЗАЛОГ: FALCONS, 24-13

МИНЕСОТА в CINCINNATI

Line: Bengals минус 3 1/2

The Vikings (7-6) се обръщат към своя четвърти титулярен куотърбек, преминавайки от Джошуа Добс към Ник Мълънс. Джейк Браунинг спаси сезона за Бенгалс (7-6), след като Джо Бъроу падна. Синсинати отбеляза 34 точки в последователни победи.

БЕНГАЛС, 27-20

ПИТСБЪРГ в ИНДИЯНАПОЛИС

Линия: Колтс минус 2 1/2

Мич Трубиски ще направи втория си пореден старт като заместник на контузения QB Кени Пикет и Стийлърс (7-6) се стремят да се възстановят от последователни загуби от отбори, които са влезли с две победи. Те може да са без Star Edge Rusher T.J. ват. Colts (7-6) прекъснаха своята серия от четири победи миналата седмица, но те са точно в средата на надпреварата за уайлд-кард на AFC.

COLTS, 24-17

ДЕНВЪР в ДЕТРОЙТ

Линия: Лъвовете минус 4

Бронкос (7-6) спечелиха шест от седем, за да се изкачат в рамките на един мач от водещия в Запада AFC Канзас Сити. Ръсел Уилсън може да има голям ден срещу защита, която позволява средно 29,8 точки през последните пет седмици. Лъвовете (9-4) имат удобна преднина в НФК Север, но нестабилната им защита е основен проблем.

ЛАЙЪНС, 27-26

ТАМПА БЕЙ в ГРИЙН БЕЙ

Линия: Пакърс минус 3 1/2

Тъчдаун в последната минута на Бейкър Мейфийлд срещу Атланта постави Buccaneers (6-7) на върха на слабия NFC South. Сега те трябва да намерят начин да спечелят още един гостуващ мач срещу отбор, който се бори за място с уайлд кард. Пакърс (6-7) са в кратка седмица, след като бяха в грешния край на Томи Де Вито, който поведе Джайънтс до победа за завръщане в понеделник вечер.

ПАКЪРС, 20-17

ЧИКАГО в КЛИВЛАНД

Линия: Браунс минус 3 1/2

С Джо Флако, осигуряващ стабилна ръка като куотърбек, както и скъпарската защита на отбора, Браунс (8-5) имат шанс да вкарат малко топлина в AFC North-водещите гарвани. Те не могат да си позволят грешка срещу подобрените мечки (5-8). Джъстин Фийлдс изведе Чикаго до последователни победи.

БРАУНС, 23-19

НЮ ЙОРК ДЖЕТС в МАЯМИ

Линия: Делфините минус 8 1/2

След сериозен провал в последните минути в понеделник вечерта срещу Тенеси, Делфините (9-4) не могат да се откажат от друг по-нисък противник. Зак Уилсън показва най-добрия си мач за Джетс (5-8) и те все още се вкопчват в леки надежди за плейофи.

DOLPHINS, 23-17

NEW YORK GIANTS в NEW ORLEANS

Line: Saints минус 6

DeVito се превърна в народен герой, след като поведе Джайънтс (5-8) до три поредни победи, за да ги постави една игра зад група отбори в надпреварата за уайлд кард NFC. Дерек Кар и светците (6-7) хващат Ню Йорк за кратка седмица. Ню Орлиънс покри разпределението само два пъти в последните осем мача.

СЕЙНТС, 23-16

ХЮСТЪН в ТЕНЕСИ

Линия: Титаните минус 2 1/ 2

Точно след невероятна победа за завръщане в Маями в понеделник вечер, Уил Левис и Титаните (5-8) се опитват да развалят надеждите на Хюстън за плейофите. Тексасците (7-6) загубиха две от три, а QB CJ Stroud е в протокол за сътресение. Ако той не играе, Тенеси има надмощие.

TITANS, 22-17

КАНСАС СИТИ в НОВА АНГЛИЯ

Линия: Chiefs минус 9 1 /2

Patrick Mahomes и Chiefs (8-5) са разочаровани след две поредни загуби. Патриотите на Бил Беличик (3-10) имаха допълнителни няколко дни за подготовка след победата в четвъртък вечер.

CHIEFS, 27-13

САН ФРАНЦИСКО в АРИЗОНА

Линия: 49ers минус 13 1/2

49ers (10-3) поеха ролята на номер 1 в NFC, но не могат да си позволят да очакват мач в най-гледаното време срещу Гарвани на Коледа. Сан Франциско беше предпочитан с най-малко 13 точки два пъти в последните четири мача и не покри разликата нито един път. Кардиналите (3-10) са 1-2-2 срещу разпространението като двуцифрен аутсайдер в последните 10 мача.

49ERS, 30-17

ВАШИНГТОН в ЛОС ANGELES RAMS

Line: Rams минус 6 1/2

Изненадващите Rams (6-7) се преместиха в надпреварата за уайлд-кард на NFC, като спечелиха три поредни мача преди продължения загуба в Балтимор. Командирите (4-9) загубиха четири поредни и мястото на треньора Рон Ривера става все по-горещо.

RAMS, 26-20

DALLAS в BUFFALO

Линия: Билс минус 1 1/2

Джош Алън спаси сезона на Бъфало с впечатляващо представяне при победа в Канзас Сити. Сега Билс (7-6) дори имат шанс в AFC Изток, но Дак Прескот и Каубойс (10-3) бяха горещи по време на серия от пет победи.

BILLS, 31 -28

БАЛТИМОР в ДЖАКСЪНВИЛ

Линия: Рейвънс минус 3

Ламар Джаксън и Рейвънс (10-3) могат да засилят хватката си върху AFC номер. 1 поставен с победа на пътя. Тревър Лоурънс и Джагуарс (8-5) се колебаят след две поредни загуби.

RAVENS, 27-23

ФИЛАДЕЛФИЯ в СИАТЪЛ

Линия: Eagles минус 3 1/2

Ийгълс (10-3) са на ръба след две поредни неравномерни загуби. Те са загубили седем поредни от Seahawks (6-7) и не са печелили в Сиатъл от 2008 г. Geno Smith е ударен за Seahawks, които са загубили четири поредни.