Сантяго Еспинал има 3 RBIs, Фернандо Круз извади от пореден удар, а Червените победиха Филис със 7-4
AP News | 2024-04-25 | 04:08:49

СИНСИНАТИ (AP) — Сантяго Еспинал имаше три RBIs, облекчаващият Фернандо Круз извади задръстване в седмия ининг и Синсинати Редс удържаха победа със 7-4 над Филаделфия Филис в сряда вечер.

Уил Бенсън имаше соло хоумър в третия ининг. Еспинал спечели два домакинства като част от шеста серия от четири ръна и участва в още една с жертва в седмата.

Титулярът на Червените Ник Лодоло записа пет ининга, допусна три ръна и шест попадения, като същевременно отбеляза четири аут и три крачки.

За втора поредна вечер Круз влезе с един аут и блокира Phillies runners на второ и трето място.

Elly De La Cruz имаше три удара и три откраднати бази. В осмия той се отличи, открадна второ и трето и вкара гол на топка от Спенсър Стиър.

Загубата пропиля друга отлична игра на титуляра на Филаделфия Спенсър Търнбул, който допусна пробив и три попадения през пет ининга.

Търнбул допусна само четири спечелени ръна и 13 попадения в 27 ининга през първите си пет старта.

Алек Бом имаше три попадения и два RBI за Филис, които загубиха две поредни от Червените, след като взеха първия мач от серията в понеделник.

ТРЕНЬОРСКА СТАЯ

Червени: 2B/DH Джонатан Индия и OF Джейк Фрейли пропуснаха четвъртия си пореден мач поради заболяване.

Филис изпрати десничаря Зак Уилър (1-3, 2.30 ERA, 38 Ks) срещу десничаря на Червените Ник Мартинез (0-0, 4.76) във финала на серията от четири игри в четвъртък следобед.