Състоянието на тексаския новобранец Кю Би Страуд за мача в неделя е несигурно поради мозъчно сътресение
AP News | 2023-12-11 | 00:56:34

ХЮСТЪН (АП) — Си Джей Страуд изигра най-лошия мач в младата си кариера при загубата в неделя от Ню Йорк Джетс, преди да напусне със сътресение.

Сега тексасците трябва да изчакат и да видят дали звездният куотърбек новобранец може да се завърне тази седмица или ще трябва да стартират Дейвис Милс срещу Титаните.

„Ще видим как ще напредне той “, каза треньорът ДеМеко Райънс. „Не са много момчетата, които са се завърнали следващата седмица след мозъчно сътресение. Това е повече за дългосрочното здраве, отколкото за вълнението от играта. Грижим се за тяхното здраве в дългосрочен план.“

Страуд и останалите тексасци (7-6) се бореха да направят почти всичко правилно при загубата с 30-6 от Джетс, които влязоха в играта след пет поредни загуби.

И двата отбора бяха без гол през първото полувреме, преди Ню Йорк да вземе мача след полувремето.

Страуд влезе в неделя като лидер в НФЛ с 3540 ярда пасове и имаше средно 348 ярда на мач в предишните си пет мача. Но той имаше най-ниските за сезона 91 ярда в неделя, играейки във влажни и ветровити условия, преди да напусне с около 6½ минути след като удари главата си в тревата.

„Те играха, а ние не,“ Райънс каза. „Излизаш и играеш по този начин, не правиш игри, не заслужаваш да спечелиш футболния мач. Така че ние не се появихме и не направихме достатъчно игри, за да спечелим и когато играете така, това ще се случи. играта на преминаване.

„Времето не беше достатъчно лошо, за да не можеш да хвърляш футбола“, каза той. „Не беше толкова лош дъжд, имахме някои (възможности) там, просто не успяхме да играем.“

Страуд завърши 10 от 23 подавания в неделя за най-ниския си процент на завършеност от сезон. Това беше първият път, когато той не достигна 100 ярда при подаване и едва третият път, когато не хвърли поне 240 ярда.

КАКВО РАБОТИ

Нищо не работи добре срещу Джетс, но Хюстън направи някои добри неща в играта. Devin Singletary имаше 65 ярда при бързане и средно 5 ярда за носене. Той имаше единствените точки за Хюстън в неделя при бягане от 1 ярд през третата четвърт, което дойде, след като тексасците възстановиха удара на Зак Уилсън.

КАКВО СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОМОЩ

Който и да започне като куотърбек в неделя, ще се опита да накара играта с пасове да влезе в правилната посока след лошата игра срещу Джетс. Няма да е лесно, тъй като приемащата група на отбора беше силно засегната от контузии.

В неделя беше първият мач на Хюстън без Танк Дел, след като звездният новобранец счупи крака си през седмица 13. Групата взе още един удар, когато водещият приемник Нико Колинс напусна рано в неделя с контузен прасец в мач, в който Далтън Шулц, започващ в тайт енд, отсъства за втора седмица с контузия на подколянното сухожилие.

Ако Колинс и Шулц останат извън играта срещу Титаните, тексасците ще се нуждаят от някой като Ноа Браун или Джон Мечи, който да се засили, за да компенсира отсъствията им. Водещият приемник на Хюстън срещу Джетс беше резервният тайт енд Бревин Джордан, който имаше три приема за само 35 ярда.

„За мен (да) улеснявам нещата, мисля, че всичко започва просто с изпълнението на това, което трябва да направим, за да си дадем шанс“, каза Райънс. „Мисля, че трябва да започнете веднага, трябва да сте в състояние да изпълните плана за игра и да направите това, което ние трябва да направим, без значение кой е там.“

ЗАПАСИ СЕ

DE Джонатан Грийнард. Той имаше два чувала в неделя за третата си игра с няколко чувала този сезон, което му даде най-високото в кариерата 10 този сезон. Той е първият тексасец, който има поне 10 чувала за сезон, откакто J.J. Watt имаше 16 през 2018 г.

„Джонатан имаше продуктивна година, направи някои добри неща за нас тази година“, каза Райънс. „Всеки яде, когато всички бързат заедно.“

НАМАЛЕНИ ЗАПАСИ

K Мат Амендола пропусна първата си допълнителна точка за сезона след резултата на Синглетари.

ТРАВМИ

CB Tavierre Thomas и LB Blake Cashman имаха контузии в подколянното сухожилие през първото полувреме и не се завърнаха. ... Новобранецът на Хюстън DE Уил Андерсън получи контузия в глезена през четвъртата четвърт.

КЛЮЧОВ НОМЕР

1 — Тексасците реализираха само един от 12-те трети опита за даун в неделя.

СЛЕДВАЩИ СТЪПКИ

Неделя е първата от двете срещи с Тенеси в заключителните седмици на сезона, където тексасците се нуждаят от победа, за да имат някаква надежда да останат в борбата за място в плейофите с уайлд кард .