Шон Пейтън настоява, че той и Ръсел Уилсън имат добри отношения, въпреки страничните обиди
AP News | 2023-12-18 | 00:33:20

ЕНГЛУУД, Колорадо (AP) — Шон Пейтън настоява, че той и Ръсел Уилсън са добри, въпреки неговите обиди с език на куотърбека на Денвър по време на Бронкос ' 42-17 загуба от Детройт Лайънс.

Пейтън каза, че не е необходимо да урежда нещата с Уилсън или да се занимава с взрива с екипа си.

„Изобщо, “, каза първият треньор на Бронкос в понеделник, два дни след поражението в Детройт. „Първо, не сме имали среща на отбора и Ръс и аз сме в страхотни отношения. Не, в никакъв случай.“

Пътят на Бронкос към плейофите — където не са били от осем години — стана много по-труден през уикенда, когато загубиха и Бенгалс, Колтс, Тексас и Билс спечелиха, за да стигнат до 8-6. Освен това и двамата Chiefs и Browns се подобриха до 9-5.

Денвър остана без никакво място за мърдане през последните три седмици, когато Бронкос ще се изправят срещу Пейтриътс (3-11) и Чарджърс (5-9) у дома и срещу Рейдърс (6-8) като гост.

„Ще отнеме три победи“, каза Пейтън.

Пейтън повтори мотивите си да не хвърли флаг за предизвикателство при две разигравания по време на решаващата последователност от гол линията, която го накара да дъвче Уилсън и той продължи да защитава решението си да вкара гол от игра при четвърти и гол от 5, след като TD на Майкъл Бъртън беше отхвърлен от съмнителна офанзивна засада.

Пейтън каза, че е огледал добре Джавонте Уилямс не достигна до трети и гол от 1. В предишната игра Джалил Маклафлин можеше да пресече равнината при бягане от 9 ярда, но беше отсъден малко по-малко от голлинията.

„Влиза ли той или не? Все още е трудно да се каже, нали?" Пейтън каза. „Играта на Javon, знам (не беше TD). Имах достатъчно добър ъгъл върху това. Но ние седим на линията на половин ярд и мисля, че имаме добър план за гол линията в този мач.

„И аз съм човекът, който хвърля флаг за предизвикателство, изгаря ги и ги използва. Но не се чувствах достатъчно силен, че пресякохме гол линията“, каза Пейтън. „И след това моята история, свързана с промяната на това обаждане, беше в най-добрия случай средна.“

Пейтън все още беше срамежлив в понеделник защо точно той сдъвка Уилсън, след като нарушението излезе от терена след повикване за засади гард Куин Мейнерц.

„Гневът и разочарованието в тази последователност идват от четвъртото обаждане и тъчдауна и след това това, което по-късно беше наречено дузпа“, каза Пейтън. „И тогава изведнъж седим на четвърти и-да го наречем-6 вместо на четвърти и половина-ярд.

„И така, ние сме опитвайки се да стигна до два резултата.“

Въпреки това голът от полето направи резултата 28-10, което все още е пасив от три точки.

Безумието на Пейтън към Уилсън остава озадачаващо, защото куотърбекът не изглеждаше виновен за нито едно от тримата без тъчдауни в тази последователност от гол линията.

След мача Пейтън стана раздразнителен, когато го притискаха за това, и макар да беше по-спокоен, когато го попитаха за това в понеделник, той не даде повече яснота.

„Няма повече нищо за споделяне“, каза Пейтън. „Това със сигурност е, нали знаете, интензивност по време на игра, разгар на момента, всички тези неща. Но няма какво повече да добавя.”

КАКВО РАБОТИ

Линия на защитата D.J. Джоунс се засили значително, откакто се премести на мястото за овладяване с три техники при завръщането на Майк Парселс в състава и той записа първото си изхвърляне за сезона и 10-то в кариерата си в събота вечер, за да отиде с две овладявания за загуба и QB хит .

КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ РАБОТИ

Вземането на решения от Пейтън в разгара на момента и управлението на гнева му, когато става дума за неговия куотърбек.

ЗАПАСИ СЕ

Пи Джей Лок блокира стартовата работа по безопасността срещу Джъстин Симънс, като игра добре по време на наказанието за четири мача на Карийм Джаксън. Джаксън се завръща тази седмица след второто си отстраняване, но наскоро каза, че все още не знае как да промени стила си на игра, за да избегне ново изгонване.

НАМАЛЕНИ ЗАПАСИ

Колирането на Пейтън през второто полувреме най-накрая се отплати с първия удар на Денвър в TD за започване на третата четвърт, но без предизвикателство към обажданията от гол линията и задоволяване с гол от игра при изоставане с три тъчдауна бяха главозамайващи.

ТРАВМИ

Пейтън каза, че все още очаква TE Greg Dulcich да играе в даден момент през следващите три седмици. Проблеми с подколенното сухожилие ограничиха Dulcich до части от два мача този сезон. Той се върна на тренировка за един ден миналата седмица, но Бронкос впоследствие го затвориха заради възпалено стъпало.

КЛЮЧОВИ ЦИФРИ

14 — пъти в 14 игри Уилсън е хвърлил поне един пас за тъчдаун. Единственият друг QB в историята на франчайза, който направи това, беше Пейтън Манинг през 2013 и '14.

25 — пъти в кариерата си Уилсън има както TD хвърляне, така и TD run в игра, включително три този сезон .

74 — Ярдове, получени при три улавяния от WR Джери Джуди седмица след трите му неуспешни приема, му струваха 97 потенциални ярда.

СЛЕДВАЩИ СТЪПКИ

Бронкос домакин на Патриотите на Бъдни вечер. Последните им три мача са срещу резервни куотърбекове и главни треньори, които може да не се върнат с отборите си през 2024 г.