Стот и Реалмуто Хоумър, Уокър прави хлъзгава игра, докато Филис печелят с 8-6, за да помят Падрес
AP News | 2024-04-28 | 01:08:34

САН ДИЕГО (АП) — Брайсън Стот удари два хоумъра с два ръна, Дж.Т. Реалмуто също се свърза и Тайджун Уокър направи хитро улавяне зад гърба в дебюта си за сезона, за да помогне на Филаделфия Филис да победи Сан Диего Падрес с 8-6 в неделя за първия си мач на пътя за сезона.

Филис победиха Падрес с девет хоумъра и страхотен стартов ход, превръщайки се в първия отбор, който помита Сан Диего тази година. Падрес изглежда не са се възстановили от загубата на преднина от късните пет ръна в Колорадо в четвъртък и загубата с 10-9. Въпреки че за кратко имаха преднина в неделя, Падрес загубиха най-високия си четвърти пореден мач за сезона.

Уокър (1-0) откри сезона в списъка с контузени с болки в дясното рамо и беше активиран по-рано в неделя от назначение за рехабилитация. Той влезе в седмия, след като Аарон Нола и Рейнджър Суарес направиха по осем ининга в първите два мача.

Уокър беше преследван от хоумъра на Луис Кампусано с три ръна с един аут в седмия, което доведе Падрес до 7-6. Уокър също допусна удара на Джейк Кроненуърт от два ръна в третия. Десничарят допусна шест ръна и осем попадения, удари четири и изхвърли два.

Хозе Алварадо вкара перфектен девети гол за петото си спасяване при толкова много възможности.

Стот, нападателят номер 8, изигра първия си мач в кариерата си с няколко домакина. Той се свърза с един аут във втория за преднина от 2-0 и отново с два аута в четвъртия за преднина от 4-3. Стот има три този сезон. Ник Кастеланос вървеше пред Стот и двата пъти.

Реалмуто постигна хоумър от два ръна в шестия, негов втори от серията и общо пети. И тримата домакини в неделя бяха от Майкъл Кинг (2-3). Realmuto добави сингъл на RBI в седмия.

Между хоумърите на Stott, Walker направи хлъзгавото си улавяне и взриви преднината. С Xander Bogaerts на борда на водещ сингъл във втория, новобранецът Jackson Merrill удари обратно към могилата на крива топка и Walker леко се обърна и протегна ръка зад гърба си, за да улови. След това той първо удвои Bogaerts. Мерил изглеждаше объркан, когато свали шлема си и се запъти обратно към землянката.

Уокър предаде лидерството в третия при дубъл RBI на Фернандо Татис Джуниър и двуръновия хоумър на Кроненуърт, негов четвърти.

Стот си върна лидерството за Уокър и Филис с четвъртия си ининг хоумър.

Кинг допусна шест ръна и шест попадения в 6 1/3 ининга, удари шест и измина три.

ХОД НА СЪСТАВА

За да освободи място за Уокър, RHP Рикардо Пинто беше назначен за назначение.

Филис: LHP Кристофър Санчес (1-3, 2.96 ERA) е планиран да започне в понеделник вечер в началото на три- серия от мачове в Los Angeles Angels, които ще се противопоставят на RHP Griffin Canning (1-3, 7.50).

Padres: RHP Matt Waldron (1-2, 3.96) трябва да започне в понеделник вечер в откриване на серия от три мача срещу LHP Ник Лодоло (2-0, 2.12) и Синсинати Редс.