Суарес записва серия от 22 ининга, докато Филис отстранява Редс със 7-0 за 7-ма поредна победа
AP News | 2024-04-23 | 03:24:48

СИНСИНАТИ (АП) — Рейнджър Суарес допусна две попадения в седем ининга, а Коди Клемънс отбеляза хоумър от три ръна като Филаделфия Филис удължиха победната си серия до седем мача с победа със 7-0 над Синсинати Редс в понеделник вечер.

Суарес (4-0) направи серията си без голове до 22 ининга. Той спечели последните си четири старта, включително 112 мача без игра срещу Колорадо миналия вторник. Този път той постигна два сингъла, удари пет и загуби един.

Грегъри Сото и Джеф Хофман завършиха с два удара за четвъртия шатаут на Филаделфия този сезон, изравнявайки Кливланд за най-много в мейджърите.

Синсинати беше празен за първи път.

Без отбиващия играч Брайс Харпър, Филис направиха рънове на жертвени мухи във втория и третия гол, след което вкараха още един гол в четвъртия при граундаут.

Те добавиха един в петата, когато Kyle Schwarber поведе с разходка и се върна на J.T. Реалмуто се удвоява по лявата линия на полето.

Клемънс, повишен от Triple-A Lehigh Valley в понеделник, за да играе първа база, когато Харпър излезе в отпуск по бащинство, домакинстващ се веднага след Кейси Легумина в деветия.

Хънтър Грийн (0-2) е разрешен четири ръна при седем попадения и отбеляза седем в седем ининга за Червените.

Брайсън Стот имаше два RBI за Филаделфия, който отбеляза поне седем ръна в пет поредни мача.

ТРЕНЬОРСКА СТАЯ

Червени: RHP Франки Монтас (натъртване на предмишницата) беше поставен в 15-дневния списък с ранени, след като беше ударен от шофиране в първата неделя. Легумина беше извикан от Triple-A Луисвил.

Левичарят на Филис Кристофър Санчес (1-2, 2.53 ERA) започва във вторник вечер срещу Червените LHP Андрю Абът (1- 2, 2.70).