Търнбул получава оферта без удари на 7-мо място, Бом удря чифт 3-рън хоумърс, Филис победи Уайт Сокс със 7-0
AP News | 2024-04-20 | 03:40:34

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Спенсър Търнбул носи оферта без удар в седмия ининг, Алекс Бом удари чифт хоумъри с три ръна, а Филаделфия Филис победи Чикаго Уайт Сокс със 7-0 в петък вечер, за да удължи победната си серия до четири.

Чикаго загуби седем от осем и 12 от 14, падайки до висшата лига - най-лошият 3-16. Уайт Сокс бяха изключени седем пъти и постигат най-ниското ниво от Висшата лига .190.

Търнбул (2-0) не допусна попадение, докато Гавин Шийтс не влезе сам в дясното поле с един в аут седмият. Той удари шест и изхвърли две, като записа седем ининга за първи път след мача си без удари за Детройт срещу Сиатъл на 18 май 2021 г.

Търнбул се оттегли от 14 последователни биячи след двукратен аут срещу Пол Де Джонг във втория. Титулярите на Phillies допуснаха един спечелен пробег над 29 1/3 ининга в последните си четири мача.

Преди мача Phillies обявиха, че Taijuan Walker ще направи още един рехабилитационен старт за Triple-A Lehigh Valley в неделя. След това той може да се върне към ротацията на Филис, което може да накара Търнбул да се премести в бика.

С Филис в сини, жълти и черни фланелки, Мат Страм позволи на Ники Лопес да изкара един аут в осмия, а Орион Керкеринг хвърли деветия, завършвайки с два гола.

Бом достигна връх в кариерата си с шест RBIs и имаше четвъртата си игра с два домакина в кариерата. Той удари бърза топка с четири шева от Гарет Кроше (1-3) над таблото с резултати в дясното поле в първия и пълен катер в левите централни полеви седалки в третия.

Уит Мерифийлд се класира в четвъртия мач от Крошет, първият му с Филис, а Треа Търнър записа четвъртата си игра с три попадения този сезон.

Крошет позволи седем ръна и пет попадения в три ининга.

RHP Зак Уилър, 0-3 въпреки 3.00 ERA в четири старта, ще се бори за Филис в събота срещу Майкъл Сорока (0-2, 6.98).