Тайрод Тейлър от Джайънтс се завръща в състава, но пропуска потенциална печеливша реализация от 2 точки
AP News | 2024-01-01 | 02:16:20

ИЗТОЧЕН РЪДЪРФОРД, Ню Джърси (AP) — Много фенове бяха недоволни, когато треньорът на Ню Йорк Джайънтс Брайън Дабол реши да смени куотърбек тази седмица и имаше ветеранът Тайрод Тейлър стартира на мястото на популярния новобранец Томи Де Вито.

Тейлър пропусна широко отворен Сакуон Баркли с къс пас при потенциален печеливш опит за реализация от 2 точки и не успя да направи четвърти удар на територията на Джайънтс, за да постави тъчдаун на Рамс, но иначе беше впечатляващ при неуспех с 26-25 срещу нажежения Лос Анджелис в неделя.

34-годишният Тейлър беше 27 от 41 за 319 ярда и тъчдаун и преодоля 31 ярда в последната минута, за да постави потенциален печеливш гол от 54 ярда от Мейсън Кросби в последните секунди. Кросби пропусна широко отляво и можеше да е къс.

Тейлър също направи прихващане през втората четвърт, което доведе до скандиране на някои фенове: „Томи! Томи!“ но той направи повече пасове в тази игра, отколкото DeVito във всеки от шестте си старта. Най-добрият резултат на недрафтирания новобранец беше 246 при победа над Вашингтон.

Подаването на Тейлър от 319 ярда беше два по-малко от отборния връх от 321, поставен от Даниел Джоунс през втората седмица от сезона. Неговият пас от 80 ярда TD към Дариус Слейтън беше най-дългата офанзивна игра на отбора от битка тази година, надхвърляйки 69 ярда, който имаше към Слейтън на Коледа, след като замени Де Вито през второто полувреме срещу Ийгълс.

„Мисля, че играх добре, но както ви казах, съдя за себе си по победи и загуби и в крайна сметка днес не беше печелившо представяне, така че има място за растеж,“ каза Тейлър.

Играта, която ще изпъкне, е опитът за 2 точки, след като Gunner Olszewski счупи опит и върна удар на 94 ярда, за да накара Giants да достигне точка с 3:27 за игра. Ню Йорк щеше да се насочи към изравняващата допълнителна точка, но наказание за нарушение промени тези планове и Джайънтс спечелиха победата от линията на 1 ярд.

Тейлър се превъртя надясно и видя Баркли да пресича полето отворено след като симулира вътрешен пробег. Но Тейлър беше нерешителен и пасът му падна на земята, оставяйки мнозина в MetLife Stadium зашеметени.

„Saquon беше отворен“, каза Тейлър. „Бях някак попаднал между бягането и хвърлянето и не направих нито едно от тях, но да, трябва да съм по-добър. Това е рутинно хвърляне, нещо, което съм удрял много пъти преди. Но да, този момент не го изпълних.“

След като защитата се задържа, бягането на Тейлър доведе Ню Йорк до Рамс 35. Без таймаути, топката беше изстреляна при първи даун. Треньорите последваха това с обаждане за равенство, което Лос Анджелис осигури. След непълно подаване, Кросби пропусна ритника, който беше в максималния му диапазон.

„Като състезател, всеки път, когато загубиш, никога не е добро чувство,“ каза Тейлър. „Не мога да кажа дали единият е по-труден за отърсване от другия, просто трябва да го погледнем с критично око. Както казах, гледайки се в огледалото, питайки се какво можеше да направиш по-добре и да атакуваш тези през следващата седмица.”

Баркли, който изнесе 12 пъти за 39 ярда, не би поставил под въпрос треньорите на решението за равенство.

„Всеки път, когато мачът е с един резултат или равен мач, всеки отбор може да почувства, че е трябвало да спечели, но в края на деня само един отбор получава ' W' в колоната за победи и ние не направихме това,” каза той. „Имахме възможности, имахме шанс да спечелим, но не успяхме като отбор.“