Тревър Роджърс и Marlins bullpen изключиха Tigers за втори пореден ден при победа с 2-0
AP News | 2024-05-15 | 22:00:13

ДЕТРОЙТ (AP) — Брайън Де Ла Круз домакинства, Тревър Роджърс записа пет нулеви ининга и Miami Marlins победиха Детройт Тайгърс 2-0 в сряда следобед.

Маями (13-32) спечели две поредни победи и три от четири след поредица от четири загуби. Те изключаха Тигрите във вторник и сряда, за да спечелят серията от три мача.

Четирима еливъри завършиха, като Танер Скот хвърли деветия за своето пето спасяване. Два аута на Хавиер Баез и Карсън Кели поставиха рънъри в ъглите, но Райли Грийн удари.

Един ден след като Райън Уедърс записа осем ининга за изключване, Роджърс (1-6) остави Тигрите без гол за пет ининга. Той допусна три попадения и две разминавания, докато отбеляза шест.

Casey Mize (1-2) допусна два ръна при два попадения в шест ининга. Детройт (21-22) загуби четири поредни серии и девет от последните 12 мача.

За разлика от вторник, където отборите се нуждаеха от 10 ининга, за да отбележат серия, Marlins се нуждаеха само от 11 подавания в сряда. Джаз Чизхолм-младши поведе мача със сингъл в полето, а Де Ла Круз отбеляза деветия си домакин над оградата на централното поле.

Mize и Detroit bullpen не допуснаха нов удар до сингъла на Nick Fortes с два аут в осмия, но атаката на Tigers не можа да тръгне.

Тигрите заредиха базите с двама аут в третия, но Роджърс удари Gio Urshela на три терена и не получиха друг участник в голмайсторска позиция.

Марлинс: Излизане в четвъртък, преди да започне серия от три мача през уикенда у дома срещу Ню Йорк Метс. Очаква се Miami LHP Jesus Luzardo (0-3, 5.97) да започне в петък.

Tigers: Прелетете из целия окръг в четвъртък, преди да започнете серия от три мача с Arizona Diamondbacks. Асът на Детройт LHP Тарик Скубал (5-0, 2.02) е планиран да излезе в петък.