Уайт Сокс спадна до 3-22, тъй като Джулиен уцели 2 от 5-те хоумъра на Туинс при победа с 6-3 за 4 мача
AP News | 2024-04-25 | 22:08:19

МИНЕАПОЛИС (AP) — Чикаго Уайт Сокс падна до 3-22, губейки две -рън лидерство и удължаване на поредицата им от загуби до най-високите седем за сезона с поражение с 6-3 в четвъртък от Минесота в четвъртък, когато Едуард Жулиен отбеляза два от петте самостоятелни хоумръна на Близнаците.

Чикаго се изправи срещу Синсинати в 2022 г., Детройт през 2003 г. и Вашингтон през 1894 г. като отбори, които започнаха с 3-22. Балтимор започна с 2-23 през 1988 г.

Жулиен и Хосе Миранда успяха да се справят с Майкъл Сорока в три ръна в шести ининг, Джулиан отново с домакинство срещу Джон Бребия в седмия, а Карлос Сантана и Хосе Миранда стигнаха дълбоко срещу Стивън Уилсън на осмо място.

Чикаго, който стартира с най-лошия старт в историята на франчайза, беше победен със 141-56 и допусна 38 хоумрана.

Минесота помете серията от четири мача, най-дългата си победна серия от пет поредни от миналия 3-7 август 2023 г. Жулиен има седем хоумръна този сезон.

Андрю Вон и Кори Лий отбелязаха по две попадения за Уайт Сокс, които пропиляха преднината с 2-0.

Джулиан и Джефърс се прибраха на последователни подавания на шесто място, а Тревър Ларнах, Макс Кеплер и Уили Кастро удари последователни единични удари срещу Танер Банкс (0-2) за преднина от 3-2.

Симеон Уудс Ричардсън, който бе титуляр на близнаците, се отказа от два ръна при седем попадения, като същевременно размаха шест във втория си старт за сезона.

Коул Сандс (1-0) записа ининг без попадение за първата си победа във Висшата лига . 26-годишният десничар имаше 0-3 през 2022 г., единственото му предишно решение за голяма лига. Грифин Джакс получи два аута за четвъртото си спасяване, докато Чикаго отбеляза неспечелен пробег.

Кевин Пилър удари саможертвен удар във втория, а Пол ДеДжонг сингъл на RBI в четвъртия от Симеон Уудс Ричардсън, който отказа седем попадения за пет ининга, докато отбеляза шест във втория си старт този сезон.

< h2>СЛЕДВА

Уайт Сокс: RHP Крис Флексен (0-3, 6.41 ERA) ще започне в петък в Тампа Бей. Последните две излизания на Flexen дойдоха с облекчение, след като той се отказа от 13 спечелени ръна в 13 1/3 ининга през първите си три старта.

Близнаци: RHP Bailey Ober (1-1, 4.91) ще се изправи срещу Los Angeles Angels в петък в началото на серия от три мача в Анахайм. В последните си три старта Обер допусна само два спечелени ръна за 17 ининга.