Уилям Контрерас кара в 2 ръна за Брюърс при победа с 2-1 над Кардиналс в 10 ининга
AP News | 2024-04-20 | 05:40:19

ST. ЛУИС (АП) — Уилям Контрерас се включи в бягането за напред в 10-ия ининг и завърши с два RBI, когато Милуоки Брюърс победиха Сейнт Луис Кардиналс с 2-1 в петък вечер.

Контрерас удари два аута сингъл от Райън Хелсли (1-2) в 10-ия ининг, който вкара автоматичен бегач Блейк Пъркинс, прекъсвайки равенството 1-всички. Хоби Милнър затвори средата на реда на Кардиналите в долната част на 10-ия, за да спечели първото си спасяване.

Милуоки спечели втория си пореден мач. Сейнт Луис загуби за четвърти път в шест мача и не успя да вкара повече от три ръна в мач през този период.

Кардиналс изтриха изоставането от 1-0 с две победи в мача дъното на деветия. Masyn Winn излезе, а Alec Burleson удари сингъл, който извади от играта Trevor Megill, който възстановява Милуоки. Joel Payamps (1-1) удари Iván Herrera с хвърляне, за да зареди базите, преди Brendan Donovan да направи разходка, която изравни играта на 1.

Титулярът на Брюърс Фреди Пералта записа шест нулеви ининга, отбеляза седем, измина две и допусна четири попадения.

Противниковите удари постигат .169 (14 за 83) срещу Пералта през първите му четири старта този сезон . Само Дилън Сийз от Сан Диего (.130) има по-добра оценка в Националната лига.

Уилям Контрерас даде преднина на Пивоварите с 1-0 в третата с удвояване на RBI, което отбеляза Блейк Пъркинс, който стигна до удвояване. Контрерас има попадения в 13 от последните си 14 мача.

Титулярът на кардиналите Кайл Гибсън допусна един пробег при три попадения за шест ининга. 36-годишният десничар има поне шест ининга във всичките си четири старта този сезон

Уилсън Контрерас от Кардиналс удължи поредицата си от постижения до рекордните 12 мача в кариерата си с един в втори ининг. Той се опита да отбележи от второ място, след като Джордан Уокър удари, замахвайки при подадена топка, но беше изхвърлен от брат си Уилям при хвърляне към Пералта.

Кардиналите запазиха минута мълчание и видеозапис почит преди мача в чест на бившия мениджър на Залата на славата Уайти Херцог, който почина във вторник на 92 години.

ТРЕНЬОРСКА СТАЯ

Brewers: Възстановен RHP Trevor Megill от списъка със 7-дневни сътресения. … Поставя 1B Джейк Бауърс в списъка на опечалените. … Извика INF Andruw Monasterio от Triple-A Nashville.

Cardinals: INF Matt Carpenter (дясна наклонена деформация) взе тренировка за удари за първи път, откакто беше включен в списъка с контузени на 2 април. … НА Дилън Карлсън (изкълчване на лявото рамо при променлив ток) направи замах от лявата страна и успя да играе хващане и да работи в защита.

СЛЕДВАЩО

RHP Майлс Миколас (1-2, 5.82 ERA) ще започне за Cardinals срещу LHP DL Hall (0-1, 7.11 ERA) и Brewers в събота. С победа Миколас ще се присъедини към Ланс Лин (11) и Кайл Хендрикс (10) като единствените активни питчъри с над 10 победи срещу Милуоки. Хол търси първия си качествен старт, въпреки че Brewers са с 2-1 в неговите стартове.