Уршела извежда Детройт напред в 8-ми, Тайгърс се задържат за победа с 4-2 над Рейнджърс
AP News | 2024-04-16 | 22:09:48

ДЕТРОЙТ (AP) — Джио Уршела имаше RBI сингъл, а Мат Вирлинг отбеляза на див терен в осмия ининг, за да изведе Детройт напред, а питчърите на Тигрите продължиха стабилната си игра, за да победят Тексас Рейнджърс с 4-2 във вторник.

Андрю Чафин (1-0) направи 1 1/3 ининга без попадение с три удара. Джейсън Фоли оттегли Адолис Гарсия с два мача в деветия мач за петото си спасяване за сезона.

Кейси Майз, който стартира за първи път у дома от 9 април 2022 г., направи шест ининга, което позволи два ръна и пет попадения. Мизе пропусна по-голямата част от сезон 2022 и цялата кампания 2023, след като претърпя операция на Томи Джон и операция на гърба.

Хосе Урена (0-2) взе загубата за Рейнджърс.

Тигрите се подобриха до 3-3 в текущото домакинство на клуба от 10 мача. От откриването на сезона с 5-0, Детройт постигна 5-7.

Рейнджърс, които победиха Детройт с 1-0 в първата серия в понеделник, не са печелили последователни мачове от серия от три победи 3-5 април.

Тигрите се качиха първи в третия ининг, когато Райли Грийн отбеляза при грешка на десния полеви играч Евън Картър. Той позволи на един сингъл на Зак МакКинстри да прескочи през краката му. Ударът сложи край на серия от 12 ининга без гол на Рейнджърс.

В петия Mize допусна четири попадения, включително RBI единични от Ezequiel Duran и Marcus Semien, давайки преднина на Рейнджърс с 2-1.

RBI дубъл от определения нападател Кери Карпентър срещу титуляра на Рейнджърс Джон Грей направи 2-2 в шестия ининг.

Рейнджърс RHP Дейн Дънинг (2-1, 4.50 ERA) прави своя четвърти старт този сезон в третия мач от серията от четири мача в сряда. LHP Tarik Skubal (2-0, 2.08) прави своя четвърти старт за сезона и трети у дома. Той не е позволил бягане в два от трите си предишни старта.