Will Levis събира Titans за 2 късни TDs, 28-27 победа над Dolphins
AP News | 2023-12-12 | 07:08:33

МАЯМИ ГАРДЪНС, Флорида (AP) — Новобранецът Will Levis хвърли рекордните в кариерата си 327 ярда и режисира два тъчдаун удара във финалните 4 1/2 минути и Тенеси Тайтаните се събраха, за да зашеметят Маями с 28-27 в понеделник вечерта, изхвърляйки Делфините от първото място в AFC.

Титаните (5-8) държаха Туа Таговайлоа и Експлозивната атака на Маями беше под контрол през по-голямата част от мача, но все пак изостана с два тъчдауна през четвъртата четвърт, благодарение на критични грешки, които оставиха полета на Делфините къси (9-4). Рахийм Мостърт бяга за TD от 3 ярда и 5 ярда, за да изведе Маями напред с 27-13.

Левис, избран от втори кръг на драфта, който прави своя шести старт в кариерата, пое оттам. Той поведе игра от девет игри и 75 ярда, която отне 1:54, завършвайки с пас за тъчдаун от 3 ярда към ДеАндре Хопкинс и хвърляне за реализация от 2 точки към Ник Уестбрук-Ихайн.

Титаните бяха спрени и Левис бързо се зае с работа, удряйки Хопкинс за 28 ярда и Чигозием Оконкво за 16 ярда, за да влезе в позиция за гол. Дерик Хенри вкара при удар от 3 ярда и допълнителната точка даде преднина от една точка на Титаните.

Делфините поеха без оставащи таймаути и стигнаха до собствените си 45, но Харолд Ландри III уволни Таговайлоа, за да отложи мача. Маями загуби у дома за първи път този сезон и серия от три победи беше прекъсната. Балтимор вече има преднина от един мач за най-добър рекорд в конференцията.

Маями изигра голяма част от мача без звездния приемник Тайрийк Хил, който престоя през втората четвърт и по-голямата част от третата, след като нарани глезена си през първата четвърт. Той се върна и улови пасове от 23 и 25 ярда, за да постави гол от 31 ярда на Джейсън Сандърс, който изравни на 13 в началото на четвъртата част. Хил, който води НФЛ по приемащи ярди, влизаше и излизаше от играта оттам и завърши с 61 ярда.

Таговайлоа беше 23 от 33 за 240 ярда и имаше своята серия от 21 последователни игри с пасът за тъчдаун е скъсан.

Левис направи 23 от 38 с пас за тъчдаун и интерцепция. Хопкинс имаше седем уловени удара за 124 ярда.