Ювентус се подиграва на терена, тъй като мизерната серия продължава с равенство 0-0. Интер приема Наполи по-късно
AP News | 2024-03-17 | 16:02:33

МИЛАНО (AP) — Ювентус беше изгонен от терена в неделя, тъй като мизерната му серия продължи с равенство 0-0 у дома срещу Дженоа в Серия А.

Ювентус , който удари два пъти вратата, също изгони Душан Влахович в добавеното време. Нападателят получи картон за несъгласие, но яростно продължи протестите си и му беше показан втори жълт картон.

Отборът на Масимилиано Алегри спечели само един от последните си осем мача, за да изостане с 16 точки зад избягалия лидер в лигата Интер Милано пред Милан мачът на нерадзурите срещу защитаващия титлата си Наполи по-късно.

Ювентус се изравни с втория Милан, който ще се опита да остави трудна седмица зад гърба си, когато гостува на Хелас Верона, заплашен от изпадане.

Във вторник офисите на Милан бяха нападнати от полицията като част от разследване на италианските прокурори за продажбата на седемкратния европейски шампион.

Беше посредствено първо полувреме в Торино и имаше шум подигравки от фенове на Ювентус на полувремето, докато Алегри беше видимо ядосан на играчите си.

Нещата едва се подобриха след почивката и Алегри направи тройна смяна на часа.

Това почти имаше незабавно въздействие, тъй като един от тези резерви, Самуел Илинг-младши, получи удар, отразен в дясната греда в 67-ата минута.

Моис Кийн също видя мощен удар отляво в последната минута, малко преди Влахович да изгуби нервите си.

Освиркванията бяха още по-силни след последния съдийски сигнал.