Клубната Легенда Новини

Лестър Сити запечатва шампионската титла, тъй като клубната легенда вдъхновява категоричната победа в Престън
The Mirror
2024-04-29 | 23:02:20

Лестър Сити се завърна във Висшата лига от първия път, когато поиска, с победата в Престън, вдъхновена от Джейми Варди в понеделник вечерта, която гарантира, ...

Ман Сити 3-1 Копенхаген (6-2 общо): Титулярите на Пеп Гуардиола вървят към четвъртфиналите, след като Ерлинг Хааланд отбеляза 41-ви гол в Шампионска лига само за 37 мача, за да се изравни с клубната легенда Серхио Агуеро
Daily Mail
2024-03-06 | 01:42:21

И сега те отбелязаха три гола във всичките осем мача през този сезон, в защита на короната, която се бяха мъчили да вдигнат толкова дълго. ...