Отборът Уорън Новини

Уелс е готов да стартира Йоан Лойд на полувремето за двубоя на Шестте нации в Англия, като Сам Костелоу вероятно ОТСТЪПВА поради нараняване на главата - тъй като отборът на Уорън Гатланд иска да надгради над представянето през второто полувреме при пораже
Daily Mail
2024-02-05 | 16:13:22

Тези завладяващи 80 минути бяха архетипната игра на две полувремена. През първите 40 Уелс беше по собствените думи на Гатланд „ужасен“ и „шокиращ“.След това, привидно ...

Уелс 26-27 Шотландия: Отборът на Уорън Гатланд на косъм пропуска да постигне невероятно завръщане в първия си мач от Шестте нации... тъй като претърпяха загуба от една точка след загуба с 27-0
Daily Mail
2024-02-03 | 21:11:07

Това беше първата им победа в столицата на Уелс от 2002 г. насам, но те почти я изхвърлиха от това, което изглеждаше непревземаема позиция."Да вдигнем ...