Жирар отбелязва 21 точки, докато Клемсън побеждава TCU със 74-66, удължавайки непобедения старт до девет
AP News | 2023-12-10 | 02:00:20

ТОРОНТО (АП) — Джоузеф Жирар III вкара 21 точки, Пи Джей Хол има 17 и номер 24 Клемсън удължи непобедения си старт до сезон, като победи TCU със 74-66 в Канада в събота.

Иън Шифелин имаше 14 точки, девет борби и пет асистенции, като Клемсън (9-0) се оттегли през второто полувреме и остана непобеден в четири срещи за всички времена с TCU.

RJ Godfrey отбеляза 10 борби за Тигрите, които водеха с цели 16.

Роденият в Торонто Емануел Милър поведе Рогатите жаби с 16 точки, но TCU (7-1) загуби за първи път, след като започна сезона със седем поредни победи.

Мика Пийви отбеляза 12 точки, а Джамиър Нелсън младши имаше 10 за TCU. Рогатите жаби изминаха повече от седем минути между отбелязаните голове от игра през второто полувреме.

TCU завърши 3 за 16 от диапазона за 3 точки, достигайки 1 за 7 от разстояние след почивката.

Ърнест Уде младши направи 10 борби за Рогатите жаби.

Клемсън изстреля 3 за 13 от диапазон за 3 точки през първия период и имаше малка преднина от 36-35 на паузата. Тигрите отбелязаха 4 за 14 от далечна дистанция през второто полувреме.

TCU: Домакин Щат Аризона следващата събота вечер.

Клемсън: Посетете Мемфис следващата събота.