„Приликата“ на Расмус Хойлунд, Шон Милис, вижда песента си Waiting on a Miracle да се класира под номер 1 във Viral Chart на Обединеното кралство, след като нападателят на Ман Юнайтед най-накрая приключи чакането за първи гол във Висшата лига
Daily Mail | 2023-12-27 | 18:41:18

Самият Милис прегърна „закачката“, споделяйки видеоклипове на себе си с фланелка на Юнайтед, докато изпращаше мотивационни послания напред.

И Чудото на Хойлунд най-накрая дойде във вторник, когато той отбеляза победния гол при драматична победа с 3-2 над Астън Вила на Олд Трафорд.

Превъртете надолу за видео

Песента Waiting on a Miracle на Шон Милис се издигна до номер 1 в музикалната класация Viral в Обединеното кралство

Социалните медии някога бяха отново залят с Милис и неговата песен, до такава степен, че тя се изкачи до номер 1 във Viral Chat във Великобритания.

Певецът сподели видео, на което получава новини в момент, който се оказа доста полезен.

Хойлунд заяви, че е „най-щастливият човек на живо“, след като счупи своята патица от Висшата лига, за да спечели на Манчестър Юнайтед зашеметяваща победа за завръщане с 3-2 над Астън Вила.

Нападателят Хойлунд, който струваше първоначално £64 милиона от Аталанта през лятото, грабна 82-ия минута победител при 15-ото си участие във висшата лига.

Вила беше на път да се изравни по точки с Ливърпул в горната част на таблицата след края на първото полувреме от Джон Макгин и Леандър Дендонкер, преди дубълът на Алехандро Гарначо да изравни домакините.

Расмус Хойлунд най-накрая приключи чакането си за първи гол във Висшата лига във вторник вечер

Решаващият гол на Хойлунд, който последва пет гола в Шампионската лига, допълнително облекчи натиска върху мениджъра Ерик тен Хаг, докато Юнайтед празнува победа в първия си мач, след като инвестицията на сър Джим Ратклиф в клуба беше потвърдена .

„Мина известно време, но съм щастлив“, каза 20-годишният датски национал пред Amazon Prime.

„Аз съм най-щастливият човек в момента – можете да видите и в празненствата. Вярваме докрай и днес отново показахме много характер.“

„Вкарах няколко гола в Шампионската лига, но, разбира се, мина известно време във Висшата лига“, каза той.

"Щастлив съм, че получих първия и сега се надявам, че мога да продължа."