Публикацията на Манчестър Юнайтед в социалните медии, даваща положително отношение към равенството на Брентфорд, се понижи според очакванията
The Mirror | 2024-03-30 | 01:22:48

Феновете на Манчестър Юнайтед се накъсаха на публикация в социалните медии, отдавайки почит на Мейсън Маунт след драматичното равенство 1-1 с Брентфорд в събота вечерта.

Червените дяволи бяха доминирани от своите домакини за дълги периоди на GTech Community Stadium, преди да поведат в 96-ата минута чрез завърналия се Маунт, само за Кристофър Айер да възстанови паритета само три минути по-късно.

>

Маунт претърпя тежко време на Олд Трафорд, откакто напусна Челси с трансфер на стойност £55 милиона през лятото и пропусна значителна част от сезона поради контузия. Неговият гол срещу Брентфорд с първия му удар за Юнайтед – но публикация, споделена в акаунта на клуба в социалните медии, споменаваща Маунт и замазваща разочароващия резултат, не беше изненадващо опустошена от феновете.

Публикацията, която гласеше: „Нощ за забравяне, но незабравим момент за Мейсън“, беше незабавно залят с по-малко от похвални отговори, като един фен каза иронично: „Този ​​клуб се интересува повече от социалните медии, отколкото от действителното представяне...“

Други бяха много по-брутални, като един фен каза: „Не сега! Прочетете стаята“, докато друг публикува факти, за да подкрепи тезата си, казвайки: „Не е моментът. Най-лошото ни представяне от години, 31 допуснати удара и те имаха 85 докосвания в нашето поле."

Неуспехът да победят Брентфорд означава, че Юнайтед са на 11 точки зад четвъртия Астън Вила в надпреварата за класиране за Шампионската лига през следващия сезон, въпреки че Червените дяволи имат мач в ръка от страната на Унай Емери.

Присъединете се към дебата! Какво мислите за представянето на Ман Юнайтед срещу Брентфорд? Уведомете ни тук.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призна след мача, че отборът му е трябвало да доживее мача, след като поведе толкова късно. Той каза пред Sky Sports: „Ако печелите, тогава не трябва да го раздавате. Обикновено ние сме силна страна в такива ситуации, трябва да го прехвърлим и това е разочароващо.

“ Трябваше да действаме по различен начин в случая, когато допуснахме изравнителното попадение. Беше абсолютно излишно. Трябва да направя комплимент на отбора да издържи и да продължи да се бори. Дори когато не играем добре, трябва да спечелим мача и почти успяхме. Това ме разочарова най-много. Всички трябва да се изправим и всички да поемем отговорност за това. Ще продължим да се борим. В крайна сметка това може да бъде много добра точка."

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на членовете на нашата общност специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашата