Дузпа Добавеното Новини

Челси 4-2 Лестър: Освирквания за пропуснатия от дузпа Рахийм Стърлинг и катастрофален автогол от 30 ярда... но Челси отива на Уембли! Ударите на Карни Чукумека и Нони Мадуеке в добавеното време спасяват положението
Daily Mail
2024-03-17 | 18:30:22

Лидерите в шампионата Лестър бяха разочаровани, след като видяха Калъм Дойл изгонен в 73-ата минута, но можеше да усетиш облекчението в Маурисио Почетино.Той не можа ...

МАРК КЛАТЪНБЪРГ: Ливърпул трябваше да получи дузпа в добавеното време срещу Ман Сити... извън наказателното поле, фаул е всеки ден от седмицата
Daily Mail
2024-03-11 | 03:30:34

Независимо от мащаба на мача и факта, че се случи в 98-ата минута, това беше инцидент, който заслужава дузпа. Реферът Майкъл Оливър го пропусна в ...